Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SP-nek mi gáz a külsejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SP-nek mi gáz a külsejében?

Figyelt kérdés

Én azt mondom, nem csúnya srác. Kicsit (nagyon:DD) b*zis a hangja meg a beállása, vastag p*csaszája van, de azon kívül nem egy csúnya srác.

Ti még mit láttok benne, amitől nem képernyőre való?


19/L


2011. okt. 31. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
SP-ból ki? Cartman?
2011. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmit csak idióták a fejükbe vették h b*zi aztán azt nyomatják mer mindenki azt mondja és aki szerint nemaz azis aztmondja h b*zi mer ha mástmondana akk leszólnák a tóbbiek.. külsejével meg semmi baj... normálisan öltözködik sztem... az h a számai sz@rok az meg már egy más dolog
2011. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első: ez jó volt XDXD
2011. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából,mikor én először megláttam a klippjét a tv-ben(nem tudom,melyik volt az),kiröhögtem...a klippben valami nagyon csinos huszonx éves csaj volt,aztán ott volt mellette ez a srác,aki alig nézett ki 14-nek,és a csaj meg vele járt,vagy mi(legalábbis én úgy értelmeztem a klippet)...vicces volt...nekem egyáltalán nem az esetem a srác,és én pártolom a művészi szabadságot,de az ő zenéje és hangja is elég elviselhetetlen(legalábbis nekem)...szerintem elég nyálas feje van...
2011. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, mint Viktor.
2011. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A világon semmi, nagyon cuki!

Fluor voltam, sziasztok!

2011. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen Viktor?
2011. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mus musculus ***** válasza:
Szerintem pocokfeje van.
2011. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg (biológiailag) "férfi", de első ránézésre és hangra azt mondtam egy ronda csaj.
2011. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát Orbán!
2011. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!