Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki akarom próbálni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarom próbálni egy lánnyal. Lezbikus lennék?

Figyelt kérdés

Hajt a kíváncsiság,csupán ezért szeretném kipóbálni egy lánnyal,először csak csókolózni,a többi kérdéses:)

Egyébként nem érzek senki iránt vonzalmat,teljesen hetero vagyok.Csak azt nem tudom,hogy kivel lenne a legjobb kipróbálni,egy heteroval,vagy biszexxel,esetleg egy lezbikussal.

17/L


2011. okt. 31. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Ez a baj a mai világgal. Ma már annyira "trendi" leszbinek lenni, hogy a hetero-kat is meghülyíti a társadalom. Szégyen, ami itt megy...
2011. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eleve bi vagy ha ilyet tényleg kipróbálsz... Aki tényleg hetero az nem jut el idáig.


Amúgy pedig azt úgy írjuk, hogy leszbikus és nem lezbikus.


Egyébként ki nem állhatom a hozzád hasonló nyomikat, miattad nézik le a normális leszbikusokat is, mert ilyen "kipróbálnám" mentalitással terjesztitek a baromságaitokat.

2011. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2011. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom,akinek nem tetszik a mentalitásom,az ne olvassa el a kérdést,és még csak válaszolni sem kötelező...
2011. okt. 31. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Túl van reklámozva manapság ez a biszex dolog. Így más eljátszik a gondolattal, hogy milyen lenne ha. Régen az emberek ezt bűnnek gondoltál, mára már divattá vált. Teljesen természetes, ha valaki már mindkét nemet kipróbálta. Bár tőlem ez teljesen távol áll, ha a többi emberhez kell viszonyítanom, teljesen természetes, hogy kíváncsi vagy és ki akarsz próbálni ilyet. Ha különösebb vonzalmat nem érzel, és a fiúk tatszenek akkor természetesen nem leszel lezbikus. Szerintem egy hetero lánnyal kéne akkor kipróbálni, ha ki akarod, mert még meg lenne annak a veszélye, hogy a lezbikus csaj 'beléd szeret' esetleg ráhajt és te is elkezdesz vonzódni, és (véleményem szerint) ez nem lenne jó. Úgyhogy egy jó kis partin (ha már ennyire akarod ezt a dolgot) nem gáz ha kipróbálod egy másik hetero, de kíváncsi csajjal. Ismerettségi körömbe is sok ilyet hallottam már :)


15/L

2011. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Végre egy ember aki tud normálisan válaszolni:)Nagyon köszönöm!:)

Nem divatból akarom kipróbálni,ez hülyeség,engem sose érdekelt a divat.Most attól,hogy smárolok egy csajjal,de vonzalmat nem érzek,nem leszek biszex,mert az nem csak abból áll.

2011. okt. 31. 21:43
 7/14 anonim ***** válasza:

A biszexuális ember mindkét nem iránt érez szexuális vonzalmat. Ha az a vágyad, hogy a férfiakon kívül nőkkel is létesíts szexuális kapcsolatot, akkor az színtiszta biszexuális vágy, ergo biszexuális vagy.

Ezt nem kell szégyellni, nem kell rá büszkének lenni, ezt csak el kell fogadni, máskülönben szenvedés lesz együtt élni vele.

2011. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D A kérdésben is leírtam,hogy nem érzek vágyat egyetlen nő iránt sem(férfiak iránt annál inkább),csupán kíváncsi vagyok.Ez miért ilyen bonyolult?:)
2011. okt. 31. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak kíváncsiság, akkor eszedbe se jutna. Normális esetben egyébként undort éreznél. Olyan ez, hogy még ha kíváncsi is vagyok, hogy milyen lehet, ha jól fejbe vágom magam egy légkalapáccsal, akkor se próbálom ki csak a kíváncsiság miatt.
2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó hát nekem mindegy mit magyarázol bele,én tudom mit érzek.
2011. okt. 31. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!