Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lánytól lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lánytól lesz életem első csókja késöbb (felnőtten) lehetséges, hogy lezbikus hajlamom lesz? L

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
miért írják az emberek a leszbikus z-vel? :S
2011. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen valószínű.
2011. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen baromságot.. Olvass utána bizonyos dolgoknak mielött felteszel egy ilyen kérdést -.-


Aki leszbikus az nem azzá vált késöbb, hanem már születése elött eldölt, hogy az, csak maximum késöbb ébred rá.

2011. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20:57


Ilyet is csak egy meleg vagy leszbikus mondhat.

Az égvilágon semmilyen különbség nincs biológiailag egy homoszexuális és egy normál ember közt. Tisztán szexuálpszichológiai jelenség, ha úgy tetszik betegség. A homoszexualitás a körülmények által kiváltott állapot.

2011. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne okoskodj, mivel ez hivatalosan bizonyítva van, hogy születés elötti hormonhatásoknak köszönhetöek az ilyen állapotok és nem lehet rajtuk változtatni.


De vitatkozni nem fogok, mert tudom mennyi befásult hozzád hasonló van, aki csak azért is azt mondogatja, hogy ez környezetfüggö..

2011. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
leszbikus* :)
2011. júl. 5. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:

? Semmi bajom a melegekkel, van több meleg ismerősöm is, de ezek az úgynevezett "amerikaikutatások" amik az áldalad mondott dolgokat bizonyítják nem túl megbízhatóak. És én még egy neves tudományos szaklapban sem olvastam róla.


Egy kis hormonális behatástól nem leszel meleg. Ezt bizonyítja az is, hogy egyes kultúrákban totál elfogadott a homoszexualitás (egyes néger törzseknél nem tudom már hol pl totál megszokott dolog, egyfajta nemes férfibarátság) Akkor ott mindenki születés előtti hormon boostot kapott?


Semmi bajom a melegekkel, csak ne mentegetőzzenek olyanokkal hogy "nem tehetek róla".

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod mit inkább nem is reagálok erre... Röhejes vagy :D
2011. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Linkelj nekem egy cikket drágám arról, hogy a melegség testi dolog és nem pszichológiai, lehetőleg tudományos forrást pl Nature magazin. Ahelyett hogy kiröhögsz. Most kimennék az utcára és baseball ütővel agyonvernék pár embert kenhetném arra, hogy így születtem? Nem hinném...
2011. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!