Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi szex kalandok? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi szex kalandok? Mégis hogy?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy aki egyetemista, annak borzlamasan sok szex kalandban lehet része, ez mégis hogyan lehet? Az egyetemeken vannak ilyen "szex partik"? Ez nem csak amerikai filmes áll valóság? Ez tényleg így megy? Vannak különleges alkalmak ahol szexelnek egymással az emberek?
2011. nov. 1. 13:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

13:44


"Ha eddig nem volt sikered, nem is lesz soha"


Már ne haragudj, de szerintem pont most indúl be az életem, csajok lehetőségének száza vár rám. Volt már kapcsolatom nővel 1 évig és biztos vagyok benne hogy a jövőben is lesznek sikereim lánnyal. :)

2011. nov. 1. 13:47
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

"Már ne haragudj, de szerintem pont most indúl be az életem, csajok lehetőségének száza vár rám. Volt már kapcsolatom nővel 1 évig és biztos vagyok benne hogy a jövőben is lesznek sikereim lánnyal."


Muhahaa...Hát akkor hajrá, jó életbeindulást!! Csak azt tudnám, ha ennyire sikeres vagy, minek teszel fel ilyen kérdést...

A te helyedben én inkább művelődnék egy kicsit, nem árt az, ha egy kis értelem is szorul az emberbe.

Azt irtad, volt kapcsolatod NŐvel, hahahaa, maximum csitrivel.Egy nőnek már van kialakult izlése, ezért lesz neked egyre nehezebb dolgod a kor előrehaladtával.

Egyre több mindent kel felmutatnod ahoz, hogy felkeltsd egy NŐ figyelmét..autó, anyagiak, biztos munkahely, emelett nézz is ki jól, de mindenek elött legyél inteligens.

Sok szerencsét!

2011. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Muhahaa...Hát akkor hajrá, jó életbeindulást!! Csak azt tudnám, ha ennyire sikeres vagy, minek teszel fel ilyen kérdést...

A te helyedben én inkább művelődnék egy kicsit, nem árt az, ha egy kis értelem is szorul az emberbe.

Azt irtad, volt kapcsolatod NŐvel, hahahaa, maximum csitrivel.Egy nőnek már van kialakult izlése, ezért lesz neked egyre nehezebb dolgod a kor előrehaladtával.

Egyre több mindent kel felmutatnod ahoz, hogy felkeltsd egy NŐ figyelmét..autó, anyagiak, biztos munkahely, emelett nézz is ki jól, de mindenek elött legyél inteligens.

Sok szerencsét!"


Csitri? Örülök hogy ilyen jól ismerted a volt baránőmet, meg hogy ilyen hangnemben beszélsz róla.


"Hát akkor hajrá, jó életbeindulást!! Csak azt tudnám, ha ennyire sikeres vagy, minek teszel fel ilyen kérdést... "


Sajnos nem lehet mindenki olyan nagy nőcsábász mint Te.


A művelődésről annyit hogy négyes, ötös közti tanuló vagyok és igen gyakran olvasok kulturális olvasmányokat


A leírtakkal viszont egyetértek (egyre nehezebb dolgom lesz, autó és munka fontossága stb), ezek valóban így vannak, minél érettebb valaki az igényei is megnőnek, de ez a férfiakkal is így van.


A "Sok sikert" is köszönöm, szükségem lesz erre nehéz utamon

2011. nov. 1. 17:37
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

"Csitri? Örülök hogy ilyen jól ismerted a volt baránőmet, meg hogy ilyen hangnemben beszélsz róla."


Nem tudom mi rosszat mondtam. Csitri=fiatal lány, fruska, bakfis, tinilány stb. Ha annyira művelt vagy, biztos ismered azt a szót, hogy szinonima. A volt barátnőd meg gondolom nem egy 30-as nő volt, de ha tévedek, előre is bocsánat.


"Sajnos nem lehet mindenki olyan nagy nőcsábász mint Te."


Maximum férficsábász lehetek, ugyanis nő vagyok.


"A művelődésről annyit hogy négyes, ötös közti tanuló vagyok és igen gyakran olvasok kulturális olvasmányokat"


Gratulálok kisfiam, első sorba leülhetsz!



"A "Sok sikert" is köszönöm, szükségem lesz erre nehéz utamon."


Szivesen.

2011. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
hát tényleg ne várj valami nagy beindulást! oda éppen olyan emberek járnak mint a középsuliba! ugyanúgy van egy csomó riba*nc meg nagyképű majom. és abban igaza volt annak aki azt mondta, hogy ha eddig nem voltál a nők cukra akkor ezután sem leszel.
2011. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi rosszat mondtam. Csitri=fiatal lány, fruska, bakfis, tinilány stb. Ha annyira művelt vagy, biztos ismered azt a szót, hogy szinonima. A volt barátnőd meg gondolom nem egy 30-as nő volt, de ha tévedek, előre is bocsánat.


A csitri szót eddig kizárólag becsmérlő hangkörnyezetben hallottam az emberek szájából, a jelentését ismerem, de úgy vélem, rengeteg más szó is létezik a "fiatal lány" kifejezésre, ami kevésbé lehet ilyen hangnemű pl csaj, leány, kisasszony stb És nem, nem volt 30 év körüli valóban


"Maximum férficsábász lehetek, ugyanis nő vagyok."


Akkor most mar ezt is tudom, elnézést mert a szövegkörnyezetből ennek ellentéte jött át nekem


"Gratulálok kisfiam, első sorba leülhetsz!"


Ez nem tudom hogy egy ironikus megjegyzés akart lenni, vagy dicséret, mert akár mindkettőnek lehet értelmezni

2011. nov. 1. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!