Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, ha a nő kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha a nő kezdeményez egy ilyen beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam a fősulin. Mindig tőlem kér minden segítséget, jön, hív, ír stb. De nem lép konkrétan, pedig van egy olyan érzésem, hogy ő is kedvel engem.


Én szeretem. Arra gondoltam, pár nap múlva találkozunk, odaadom amiért jön és megkérem, azentúl mástól kérjen inkább segítséget. Ha megkérdezi, miért, elmondom neki, hogy kezdek vonzódni hozzá, nagyon kedvelem és nem akarok ebben érzelmileg elveszni, ha nem kölcsönös.


Nem kellemetlen egy felnőtt nőnek ilyet mondani egy felnőtt férfinak?

Ez nem fura ugye, egy normális beszélgetés. Nem szerelmi vallomást akarok, csak azt,hogy megértse, nem bírom, ha a közelemben van, mert túl fontos nekem.


2011. nov. 1. 17:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem fura, hogy nőként én mondok ilyet neki? Nem akarom, hogy közönségesnek találjon.
2011. nov. 1. 17:25
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor már miért nem smárolod le rögtön inkább, ha vonzódsz hozzá?
2011. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem felnőtteknél pont nem fura! elvégre a felnőttek azért felnőttek mert kellő komolysággal tudják kezelni az ilyen szituációkat is...
2011. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, hogy kölcsönös, talán megtenném, de így nincs hozzá merszem , se jogom.


Én szeretném elmondani neki.

2011. nov. 1. 17:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is így gondolom, csak nem akarom, hogy esetleg azt gondolja, de gáz ez a lány, nőként vallomással áll nekem elő.
2011. nov. 1. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez közönséges?

Teljesen helyénvaló.

Főiskolás létedre ez neked kérdés?

Na de hogy oldjam a feszültséget, legközelebb fogadd enyhe terpeszben, felé tartott meztelen hátsóval, és mondd neki hogy:

- Nem kell hogy knyalj, csak dgj meg.

2011. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtad megállni, hogy be ne írj valami baromságot? Köszi.


Miért gondolom ezt?(közönséges)


Mert sok férfi abból indul ki, hogy ide jött ez a lány, ez csak azt akarja tőlem, nem kell max addig. Ezt már barátoktól hallottam. Szóval...


Én azt gondolnám, egy érett férfi megérti, hiszen ugyanúgy lehetnek érzéseim, mint nekik.

2011. nov. 1. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb lenne ha miután felhívtad egy kávéra beszélgettek egyet és felvezetés után megmondod neki hogy vonzódsz hozzá és ha ő is szeretné akkor szívesen megismernéd. szóval egy az egybe megmondod hogy bírod.
2011. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,


gyakrlatilag ez a cél. Csak nem akarom, hogy rögtön választ adjon. Egyik pallanatban biztos vagyok benne, hogy kedvel, máskor, amikor alapjáraton mufurc, ellenkezőjét gondolom pont.


Meg félek, ha esetleg van valakije, akkor kosár, és ott süllyednék el. Így viszont nyitva hagyom a kiskapút...

2011. nov. 1. 17:51
 10/10 anonim válasza:

szerintem nem fura,inkább légy őszinte ,mint hogy rosszul érezd magad a közelében!

17/L

2011. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!