Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és nem volt még pasim, még randit sem kértek tőlem, mondták, hogy szép vagyok, de velem van a baj? Az osztályban mindenkinek van pasija, csak nekem nem

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

köszi

igazad van :)

2011. dec. 4. 17:29
 12/23 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
küldj egy képet privibe
2012. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
lehet mégse vagy olyan szép,vagy a természeted kibírhatatlan,vagy valami más bajod van, a mami világban, aki 15 éves,és nem kérték randira,elég defektes lehet...
2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Hanariko ***** válasza:
96%
te vagy inkább a defektes kedves 14. válaszoló
2012. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

A barátaidnak csa kjól esik menőzni a pasikkal. Lehet hogy le leszek pontozva, de szerimtem 15 évesen az ember esetleg azt hiszi hogy szerelmes, de igazából nem az. Figyled meg, hét végére egyiknek sem lesz senkije :D

Nyugi te csinálod jól. Hogy miért nincs jelentkező azt nem tudom, de várd meg azt aki érdemes erre.

2012. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

lehet mégse vagy olyan szép,vagy a természeted kibírhatatlan,vagy valami más bajod van, a mami világban, aki 15 éves,és nem kérték randira,elég defektes lehet...


ez a mostani helyzet,mert a 8-9edikes lányok többsége már rég nem is szűz,nem hogy senkinek se kellene.

2012. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Talán az a baj hogy rock rajongó vagyok,míg mások hip-hop meg effélék,meg talán azt se bírják bennem,hogy imádok tanulni,meglehet?
2012. jan. 4. 10:53
 19/23 A kérdező kommentje:
Meg utolsó válaszoló csak annyit,eszem ágában sincs sexelni senkivel!Az lehet a defektes aki csinálja.15 évesen nem szűz?Nálunk jó ha 18 évesen fekszik le valakivel.
2012. jan. 4. 11:55
 20/23 anonim válasza:
Az nem baj ha szereted a rockot.Kezdj el jobban hajlani a stílusod felé!Te legalább egyedibb vagy a többieknél meg szép is vagy(gondolom én!)majd egy rockkoncerten rátalálsz az igazira :D
2013. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!