Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék lesz? 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék lesz? 18. születésnap. Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz.Egy póló,amit mát kinézett magának,meg egy boxerre gondoltam,valami poénos mintával.Mindez egy ajándékdobozban,masnival.

(Plusz egy szexi fehérnemű,ami persze rajtam lesz)

Ékszer,parfüm,könyv kizárva..

Alig van ötletem!

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 2. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
(Több,mint 1 éve vagyunk együtt.)
2011. nov. 2. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden stimmel, csak valami személyes is legyen benne:)

Mondjuk süss tortát, írj neki valami szép üdvözlő kártyát...

2011. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát naná,hogy a könyv kizárva......:/

Jó lesz,anyukám,jó lesz....

2011. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze,éppen gondolkozom,hogy milyen torta legyen! (:

Azért van kizárva,mert azt már kapott tőlem,kétszer is.Most valami mást szeretnék.

2011. nov. 2. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
pl te ruha nélkül tejszínhabosan ;)
2011. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy válogatás CD-t? Gondolom tudod a kedvenc számait. Keress valakit az ismerőseid közül aki összetudja mixelni és kész is az ajándék vagy ha csak simán rá rakod a CD-re ez is jó. Sok sikert :)
2011. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a póló és a boxer jó ötlet :)

De szerintem a válgatás CD az nagyon abszurd, inkább a közös fényképetek egy szép keretben:)

Biztos van, fényképes ott ahol laktok, ott meg általában nagyon szép képkeretek vannak.:)

2011. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!