Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes barátnak névnapi ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes barátnak névnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja ismerkedtünk meg a neten, azóta majdnem miden nap beszélünk, elég jó barátok lettünk. Nem sokára lesz a névnapja, és nem tudom, hogy mit kellene "adnom" neki.

Helytálló lenne egy szimpla "boldog névnapot!"?

Vagy mégis mit, vagy hogy?

Teljesen tanácstalan vagyok.

Meztelen képet, és ehhez hasonló dolgokat ne ajánljatok, ha lehet, köszi.

Ja és én vagyok a lány (18 éves), ő a fiú (24 éves).


2011. júl. 25. 11:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szard le ha netes... az sosem azt mutatja ami valójában :D
2011. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
küldj neki egy saját készítésű rajzot amit a paint-ban csináltál :D
2011. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Képeslapküldő
2011. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy vibrátort!
2011. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valami jópofa, vicces képeslapra szavazok én is. Neten keresztül szerintem ez a legkézenfekvőbb ajándék. Esetleg, ha ügyes vagy, csinálhatsz valami kis rajzot, vagy hasonlót.
2011. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem egy szimpla "boldog névnapot" is elég lesz. Netes barátnak ugye nem tudsz ajándékot venni. De készíthetsz egy képet, vagy írhatsz neki egy szép idézetet pluszba. =)
2011. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gold :D
2011. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy netes képeslap tökéletes. Esetleg van olyan, ahol az ő képét tudod beilleszteni ilyen mozgó üdvözlőkártyába, ha azt megtalálod, az is vicces. Karácsonyra kaptam ilyet, de sajnos már nem tudom, melyik oldalon lehet ilyeneket csinálni.
2011. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A képeslap szerintem is jó ötlet de szerintem még személyesebb lehet ha pl rajzolsz neki saját kezűleg valamit és pl azt fotózod le és ha majd találkozol vele odaadod élőben :) vagy úgy fotózod le a rajzod hogy te is rajta vagy az még aribb lehet ésperzse nem meztelen fotó csak egy ari mosoly:)
2011. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha a személyes találkozóig várnék az ajándékkal, akkor nem kapná meg csak 2 év múlva leghamarabb.
2011. júl. 25. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!