Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád te a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád te a kettő közül?

Figyelt kérdés

A: pasi aki imád téged, mindent megtenne érted... de nem vagy belé szerelmes és kicsit már idegesít is néha


B: pasi akit imádsz, mindent megtennél érte.... de nem biztos, hogy eléred őt, mert nála sosem lehet tudni


2011. nov. 2. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

B.


A-t lenne jobb választani,de mivel tudom hogy milyen vagyok azért a B.

2011. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. +1
2011. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyiket sem.

A-t azért nem,mert idegesítő...B-t választanám,de nem kapnám meg úgy sem :)

2011. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
B. Jótékonyságból nem szeretek, hiúságból talán, amíg nincs a terhemre. Ebben az esetben már a terhemre lenne.
2011. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vízhányó Gréta ***** válasza:
100%
Csak is B. kitudja, vannak csodák...Én ebben a cipőben járok és most lehet h még sikerül megkaparintanom az illetőt.
2011. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 napietus ***** válasza:

megpróbálnám hátha sikerül B-vel, ha nem, nem esnék kétségbe, majd lesz másik :D


mivel nem karitatív alapon választok párt, A esélytelen.

2011. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ,mert a csajokat szeretem!!!! :)
2011. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A B helyzetben vagyok én is... Mindent megadnék a fiúért és ő is kedvel engem de elég zűrös alak... :S Na meg távolság is közöttünk van de talán lesz valami...
2011. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (:
2011. nov. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!