Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanád a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád a két verzió közül? Az egyedüllétet vagy őt?

Figyelt kérdés
volt egy több mint egy évig tartó kapcsolatom, akivel főleg a szex tartott össze minket. amúgy nem igazán voltunk egy hullámhosszon. szakítottam vele de nagyon hiányzik a szex. jó szerető volt megértettük egymást az ágyban, de most hiányzik. és elgondolkodtam hogy miért fekszek egyedül le esténként ha hozzá is bújhatnék. te melyiket választanád ? az egyedüllétet vagy a jó dolgokat, jelen esetben az összebújást?
2011. okt. 7. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedüllét


22/L

2011. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedüllét.

30/N

2011. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyedüllét, azaz érzelmi függetlenség, időnkénti találkával és szexszel.
2011. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedüllét! Hiába volt jó a szex,ha másban nem jöttetek ki,az nem nevezhető kapcsolatnak. Találni fogsz egy olyan embert akivel majd a szex is jó lesz,és egy hullámhosszon is lesztek.

22/lány

2011. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, ahogy te. Volt egy barátom, akivel nagyon nem voltunk egy hullámhosszon, de az ágyban isteni volt. Szakítottam vele. De azóta csak olyat találok, akivel ugyan jól megértjük egymást, de az ágyban semmit sem érnek. Úgyhogy kényszerből egyedül vagyok.
2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüllét, amíg nem találok valaki olyat, akihez érzelmileg is kötődök és nem csak a szex, mert szerintem szerelem nélkül nem valódi egy párkapcsolat. 21/L
2011. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, voltam én is ilyen szituban. Majdnem 1 évig húztam ezt a döntést és addig a pasim (exemmel maradtam) 1 évig jártunk plussz megvolt az az 1.


Én azt tanácsolom inkább maradj egyedül.

2011. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

JUUUJJJJJJJ!!! 3 évig csináltam azt, hogy csak a sex miatt voltam egy pasival, és lelkileg teljesen kikészültem. A mostani páromat Szeretem és ez sokkal jobb, mint csak érzelem nélküli sexkapcsolatot létesíteni valakivel.

Én az egyedüllétet választanám.

22/N

2011. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én inkább vagyok egyedül mint érzelemmentesen valakivel.
2011. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a józan eszem azt mondja hogy egyedül legyek, de hiányzik hogy átöleljen, mert jó szerető volt. :(
2011. okt. 7. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!