Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 7 napja meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7 napja meg kellett volna jönnie! Miért nem jött meg? Biztos nem pasi van a dologban.

Figyelt kérdés
Már eléggé rosszul vagyok 5-6 napja, de sehogy sem, hogy megjöjjön... Úgy érzem néha, mintha megjönne, de semmi. Nem értem, miért ez a sok késés, hisz eddig rendszeres volt mindig, kivéve az előző hónapot, akkor meg 4 napot késett. 23 vagyok.
2011. nov. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A postás itt is gyakran késik. Ne aggódj, majd megjön, és hozza a leveleket!
2011. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tök rosszul vagyok... Ugy érzem, kipakolok.
2011. nov. 2. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

de ez akkor nem szerelem szex témakör, hanem nők egészsége, vagy valami ilyesmi!!! ha biztosan nincs köze szexhez...

amúgy fenetudja mitől lehet, miből gondolod hogy leirta hogy nem jön meg, és ebből mi megmondjuk hogy miért? :S bocs de ezt leginkább egy doki tudná megmondani ha elmennél hozzá és kivizsgálna, de mi itt gyakorin biztos nem...

2011. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne tőlünk kérdezd, mert , ha nem pasiztál csakis szeplőtlen fogamzás lehet, megszállt álmodban a Szent Lélek.De, ha mégsem kérdezd az orvosodtól.8 hónapot várni szótlanul, akármiről is van szó felelőtlenség.
2014. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!