Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire természetes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire természetes, hogy mindenki megcsal mindenkit, vagy mi?

Figyelt kérdés

Ismerőseim között (fiúk-lányok vegyesen) szoktunk beszélgetni, és teljesen természetesen meséli egyik haverom, hogy neki 2 nője is van, csak nehogy az egyik tudomást szerezzen a másikról...de van olyan lány ismerősöm is, aki a fiúkkal csinálja ugyanezt, egyszerre 2 van neki....

(nem nyitott kapcsolatokról van szó)


És az a durva, hogy nem is szégyellik magukat, ez teljesen természetes dolognak számít ma már, vagy én vagyok csak őskori kövület, hogy sztem ez nagyon gyökér dolog?


2011. máj. 23. 14:43
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Attól, hogy te ilyen társaságban mozogsz, még nem mindenki csinálja ezt. Cseréld le a barátaidat!
2011. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez gáz. ha nem lenne senkijük akkor oké, kavarjanak bárkivel, de ez undorító....

17/L

2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem minden haverom ilyen, de egyre több ilyen arccal van dolgom...
2011. máj. 23. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:
pofátlanság, én bezzeg örülnék, ha legalább egy barátnőm lenne, nem hogy kettő
2011. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért a legtöbb ember nem ilyen csalfa típus. Meg aztán nem kell mindenkinek, mindent elhinni. Sokan azt hiszik, hogy ettől lesznek nagylegények.
2011. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

érdekes felfogás: "ismerek pár ilyet" = mindnki ilyen...


ne dizsiben barátkozz, mert az éppen arra van kitalálva, hogy bárkivel bármit azonnal.

2011. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat, csak furcsállom az egészet
2011. máj. 23. 14:52
 8/12 A kérdező kommentje:

"érdekes felfogás: "ismerek pár ilyet" = mindnki ilyen..."


Mivel pár embert ismerek, de minden embert nem ismerek, szerintem teljesen létjogosult a kérdés, hogy mennyire elterjedt ez a jelenség! Ezen mi nem érthető?


"ne dizsiben barátkozz, mert az éppen arra van kitalálva, hogy bárkivel bármit azonnal."


Életemben nem voltam még diszkóban, de köszönöm hogy látatlanul is megbélyegzel. Akiket ismerek, és említettem, pont hogy jól szituált fiatalok, egyáltalán nem a "disco-boy" kategóriák...ezért is meglepő nekem.

2011. máj. 23. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:

régen is divat volt szeretőt tartani :D csak akkor nem volt divat ezt kiteregetni. mindenki tudta, de nem beszéltek róla.


persze ez nem ugyanaz. két nem nyílt kapcsolat enyhén szólva gerinctelenség. :/

2011. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg az ember fiatal, mindent kipróbál, feszegeti a határait, maximumon éli az életét. Nem mindenki kezdi és fejezi be egy párkapcsolatban az életét, de annál többen nyilatkoznak álszent módon a témáról.
2011. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!