Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne egy ilyen üzenet a kiszemeltemnek? FONTOS!

Figyelt kérdés
Egy fiúval megismerkedtem nemrég, akivel egy helyre járunk egy kurzusra. Nagyon tetszik és valószínűleg én is neki (de ez nem ezer százalék.) Valahogy szeretném a tudtára adni hogy bejön nekem, de nem akarok túl nyomulós se lenni. Ha órán odaadok neki egy papírkát azzal a szöveggel, hogy: "Tetszik a mosolyod! :)" akkor az mennyire lenne jó és hatásos ötlet? Ti örülnétek neki? Reagálna rá? :) vagy esetleg valami más ötlet? nagyon köszönöm! /20L/
2011. nov. 3. 11:29
 1/7 Koldus ***** válasza:
69%
Hát eléggé kisiskolás színvonal, nem éppen 20 évesekhez való megoldás...
2011. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
48%

sztem egy nőnek úgy kell tudomására hozni egy pasinak, hogy tetszik neki, hogy bármikor méltósággal vissza tudjon vonulni. tehát nem ilyen direkt módon. pillantás, mosoly, beszélgess vele, aztán majd alakul. ha nem, akkor nem tetszel neki.


29/n

2011. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanebben a cipőben járok, annyi különbséggel, hogy milliószor hív engem, de nem lép.


A cetlit felejtsd el, nagyon gyerekes megoldás!


Ülj mellé valahogy. Beszélgess vele, hajolj oda, megnézve ő mit jegyztel stb. Aztán majd alakul. Esetleg, kacsints rá!


23/L

2011. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Ezeket már próbáltuk. Csak kevés idő van nagyon mert én órára késve érkezek, ő meg hamarabb lelép. Van egy 10 perces szünet... Mosolygok rá nagyon, meg ő is. De nem tudom miért. Azért, mert alapból ilyen a stílusa, ilyen kedves; vagy azért mert bejövök neki??? Hogy tudnám kideríteni akkor? Semmi ötletem. Nem akarok kezdeményezni. Az az ő dolga lenne. :)
2011. nov. 3. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:

A cetli sztem is felejtős!

A pasik (a normálisabbja) szereti ha kicsit "használod", attól érzi férfinak magát, ha segíthet a nőnek. Tehát nincs más dolgod, mint ártatlan őzike szemekkel azt mondani, hogy te figyelj csak, te érted itt ezt a részt az anyagban? mert én nem... és szépen elmagyaráztatni vele, nagyokat bólogatni közben, hogy aháá, meg jéé tényleg, és a végén mosolyogva hálásnak lenni, hogy megmentett a bukástól. Ha erre se kapcsol, mert fatökű lepkevadász, akkor hálából, és nagyon lazán meghívhatod egy kólára. Akár a többi tétel átnézése végett, mert azokkal is gondod van. ;)

2011. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyíltság a legjobb, de a cetlit én sem javaslom. Mi is fősulin ismerkedtünk meg a jelenlegi párommal. Mondjuk mi be lettünk egymásnak mutatva, aztán eltelt egy hónap mire kialakult a beszélő viszony, fogggalmam sincs hogyan, csak úgy jött. Egyszer szóba került valami téma, aminek hatására én elmondtam neki minden gond nélkül, hogy nekem ő mint srác nagyon bejön... Ebből ahogy feljebb is leírták tisztességgel vissza tudtam vonulni, mert tudtam hogy neki első sorban most más kell és én ezt tiszteletben is tartottam. Azzal nem gondolom hogy bármi gázt is okoznék, ha elmondom neki, hogy nekem ő bejön, ha ő a képembe röhög, akkor sem kell cikinek éreznem a dolgot... :) Szerencsére ez olyannyira lélekreható mondat volt tőlem ezekszerint, hogy pár hét múlva megfordult minden és ezerrel azon volt, hogy engem hódítson meg. :)


Neked is azt javaslom, hogy egyelőre csak próbáld keresni a társaságát, beszélgetni vele bármilyen hülye témáról, közeledni felé... akár ahogy fentebb leírták segítséget kérni tőle az anyagban. Utána meg majd alakul magától és ha már érzed annyira jónak a kapcsolatotokat, te is megnyílhatsz és elmondhatod mi a helyzet, úgy hogy abból tudj hátrálni.

2011. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, ha kis cetlit kapnék :D mindig is szerettem az ilyen kis gyerekes játékokat annak ellenére h kissé idős vok 27... de ha nem ezt választod akkor a másik legjobb a segítség kérés ezt mindig használhatod általában segítenek... csak azért ne vidd túlzásba mert ha pl a 100-200 x kéred meg akkor lehet azt mondja már megint te? :D
2012. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!