Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap véletlenül összefutotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap véletlenül összefutottam a buszon az exemmel. A barátomnak tudnia kell róla?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, köszöntünk egymásnak és mentünk tovább, mindketten közömbösek vagyunk egymás számára, ki is ment ez a fejemből, ma viszont írt az exem, hogy mi újság, jól vagyok-e. Elmondjam ezt a páromnak? Nem tudom szívem szerint mit csináljak, annyira apróság, meg nem is érdekel az egész, ráaádásul nem szívesen beszélek az exeimről, szerintem sokan vannak így ezzel, viszont a másik oldal az, hogy mindig őszinte vagyok vele.

Kérlek segítsetek!

22L


2011. nov. 3. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire őszinte vagy vele, akkor mondd el még most, mert ha egy hónapnyi emilezgetés után tudja meg, akkor az nem fog tetszeni neki.
2011. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyél őszinte akkor magaddal is. valld be, még mindig az exedet szereted!
2011. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne tagadd le, de az orrára kötni sem kell.
2011. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem szeretem az exemet:D
2011. nov. 3. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Én közölnék a mostani párommal mindent. és nem válaszolnék az ex üzenetére, vagy ha igen, akkor úgy, hogy a párom ott van. De ez függ attól, hogy békében, vagy haragban váltál el tőle.
2011. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Békében, csak megbeszéltük, hogy nem tartjuk a kapcsolatot, semmilyen formában. Ennek már 3 éve. A levélre pedig nem válaszoltam.
2011. nov. 3. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Nincs rá szükséget, hogy később kombináljon.
2011. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*szükséged
2011. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha elmondod akkor lehet h problémázni fog. De csak mert féltékeny és hülye! Egy ex mindig veszélyes!!!! Még akkor is ha nem érzed annak!!!


Ha később jön rá akkor meg még jobban fog problémázni!


Talán az a legjobb megoldás, ha megmutatod neki ezt a kérdést, és elolvastatod vele az összes kommentet! Én javaslom ezt most, így ha olvassa akkor látni fogja h te nem tudtad h ő ezt el fogja olvasni!

Szóval mi a véleménye a barátodnak? Mi ilyen esetben a helyes eljárás?

2011. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, tegnap elmondtam és nem csinált belőle semmit, mondta hogy örül, hogy őszinte vagyok vele, de egyáltalán nem tetszik, hogy felvette velem a kapcsolatot az exem, nem érti mire fel... őszinteség a legfontosabb és akkor sem bántam volna meg, ha kiakad ezen.
2011. nov. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!