Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fehér bőrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fehér bőrű lány csúnya?

Figyelt kérdés
Szőke és fehér bőrű vagyok! De hiába próbáltam már barnulni, nem nagyon barnultam, mert eleve ilyen a bőrtípusom! Még így is tetszhetek valakinek? L/18
2011. nov. 3. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Albinó?vagy?
2011. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért ne? :D Ne parázz... :D
2011. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek a világos bőrű lányok.
2011. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem az exem is fehérbőrű volt :) nem ez fog döntési tényező lenni :) ez szerintem olyan apróság mint hogy milyen színü a szemed,hajad stb. van akinek mániája kifejezett ideál alapján keresni és van aki csak azt nézi hogy ránéz és tetszen neki :) én az utóbbi tipus vagyok, és tuti van ezzel így más is :) 21/F
2011. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én szerelmes lettem beléd ahogy elolvastam a kérdésedet te szőke angyal..:D
2011. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

A sok kockát!

Ha egy csaj kiír valamit,és abból az következtetitek le,hogy nincs pasija máris ugratok!!

Ez már szánalmas!!

2011. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Sajnálom, a bőrtípusod magányos halálra ítélt téged, senkinek sem fogsz tetszeni az életben. Ez van, úgyis túl sokan vagyunk a Földön, és hát valakire hatnia kell az evolúciós szelekciónak.


-_-

2011. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok albínó, még az a szerencse! :D

Csak egyszerűen világos bőrű vagyok!

2011. nov. 3. 19:20
 9/18 anonim ***** válasza:
írsz vissza ? írtam rád priváton..
2011. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ez a hülye barnulás mánia. A négerek meg a cigányok sem akarnak fehérek lenni.
2011. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!