Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de lehet hogy neki valaki más tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu az osztályomban aki nagyon tetszik,de van egy másik lány akivel még tavaly egy suliba jártak( most vagyok 7.-es) és nagyon jóban vannak. De nem tudom megállapítani hogy tényleg csak barátok vagy más is van a pakliban.:(

apropo: a fiuval még nem beszéltem 1mondatnál többet de egy a baráti körü és még a lánnyal is jóban vagyok.


2011. nov. 3. 23:15
 1/4 JANIkettőezer ***** válasza:

Kérdezd meg! Személyesen.

Nem g*cózásból írom, teljesen komolyan gondolom. Nem lesz belőle semmi probléma. Tudom, hogy kissé kínos, meg nehéz, de tán ez a legjobb. Látni fogod a reakcióját, így le tudod szűrni azt is, ha hazudik.

2011. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
verd ki neki
2011. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdezz rá akár a lánynál h neki tetzzik-e (mert ha igen akkor semmi esélyed/nemsok. mivel ô jobb kapcsolatban van vele)és rákérdezhetsz a fiúnál is de neki ez kicsit fura lessz mert csak pár mondatot beszéltél eddig vele

/én is 7.-es vagyok/

2011. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Megkèrdezném csak tudom hogy rosszul jàrnèk vele. Az osztályom rögtön kicikizne ha más is hallaná(onnantudom hogy már mással is történt ilyen) és a lánnyal szerintem nem vok annyira jóban hogy ilyet kérdezzek.:(

2011. nov. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!