Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorlatokkal tudom "fogyasztani" a puncimat?

Figyelt kérdés

kövér vagyok és nagy a puncim:s utálom:s emiatt nem tudom levetkőzni a gátlásaimat sem még a barátom előtt sem:s

most fogytamm 10 kilót de semmi változás nincs a uncim méretén. szebbé, kisebbé, formásabbá akarom tenni. mit tehetek?


2009. máj. 6. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Olyan amilyen. Genetika.
2009. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg csak genetika nem tudsz vele mit csinálni.A barátod biztosan szeret és ezért ne legyél szégyenlős elötte mert nem fogja érdekelni. ha szégyenled az őt is zavarni fogja
2009. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó az ahogy van, az mindenhogy szép :)

Komolyan! Senkit nem zavar! Sőőt... Én azt szoktam mondani erre, hogy csontokkal nem lakok jól, ha érted mire gondolok :)

2009. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha még fogynál egy kicsit, ott is meglátszana. De miért baj egy kis dundi punci? Én tudok olyant, akié szabályosan "tört", vagyis csupa csont volt ott a nő. Szegény pasi már ezért félt az aktustól. Ha pedig a barátodnak megfelel, ne foglalkozz vele! Nem hinném, hogy plasztikai sebész ehhez hozzá merne nyúlni.
2009. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja

Ha szégyenlős vagy az nagyon zavaró! A husis punci az meg nem.

2009. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!