Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen erotikus ételt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen erotikus ételt ismer és szeret fogyasztani illetve készíteni?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretném meg lepni valami erotikus kajával de nincs ötletem hozzá kérlek titeket segítsetek! Előre is köszi
2009. jún. 28. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy erotikus étel??? Ilyenről még nem hallottam :)
2009. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En egyszer lattam erotikus fagyit:D

A bana meg volt hamozva ha jol tudom es tejszi habbal lefujva es tovabb nemtudom de fantazialj valamit.

2009. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
erotikus étel nincs. afrodiziákum van vagy vágykeltő étel...
2009. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is éppen elég ha például fagylaltot nyalsz róla (csk vigyázz lehet túl hideg lesz és lehet nem tetszik majd neki). Vagy csak sima krémes, tejszínhabos süteményeket esztek... Mézet lehet egymásra csepegtetni. Én úgy tudom, a csokoládé és az eper (főleg pezsgővel) elég jó, és mellette romantikus is! Most persze ne azt várd tőlük, hogy nagyobb orgazmusa lesz, mert ezektől nem! De ha lenyalod róla az elég erotikus és izgató is lehet számára!
2009. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Csülökpörkölt törtkrumplival.
2009. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maximum egy szép fagyi kehely.
2009. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!