Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas a szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájdalmas a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Minden esetben vérzéssel jár? Lányok nektek milyen volt? A fiúk véleményét is várom, akik szűz lánnyal voltak. L/15
2011. nov. 4. 15:44
1 2
 1/12 francais11 ***** válasza:
70%
olykor-olykor halálos kimenetelű,vigyázz!!
2011. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben fáj egy kicsit hiszen tágít a másik fél, de attól függ ez a fájdalom hogy mennyire vigyáz rád az illető, magyarán azért fekszel le vele mert szeretitek egymást vagy mert kell a szex. és általában vérzik de ez normális.
2011. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kb olyan mint az Avada kedavra, csak csikisebb...
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mus musculus ***** válasza:
100%

Hallomásból tudok nyilatkozni. Elméletileg ha elég hosszú az előjáték és érett vagy rá (amire elég kevés esélyt látok, tudván hogy 15 vagy), akkor nem fáj, max. egy picit kellemetlen az elején, de az sem minden esetben. Ha eddig nem szakadt át a szűzhártyád valamilyen oknál fogva, vérezni is fogsz valószínűleg, de nem kell semmi durvára gondolni, egy-két csepp.

Tömören: egyénfüggő.

2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy hova sietsz? várjál még aztán ne kérdezz hülyeségeket
2011. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 LadyLee ***** válasza:
89%

"Minden esetben fáj egy kicsit hiszen tágít a másik fél, "


Hát nekem nem fájt. És ezt a "tágít" dologot is megkérdőjelezném - egy aktustól aztán biztosan nem tágul semmi semmit. A hüvely nem egy merev valami. Gondban is lennétek...

2011. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt,el voltam lazulva teljesen,csak kis feszítő érzést éreztem.Utána egy picit vérzett,de azt is csak utána vettem észre,mikor elmentem pisilni.
2011. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értette hogy tágít agytrösztök hogy úgy is maradsz... -.- a bemenet ha nincs benne farok akkor is olyan állapotban van mint amikor benne van? kitágítja a farok méretére nem?
2011. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LadyLee ***** válasza:
48%

Na figyelj, a mondatrész így hangzott:


"Minden esetben fáj egy kicsit hiszen tágít a másik fél,"


Most ezután hiába próbálod meg megmagyarázni, hgy a tágít alatt te mást értettél, mert ha igen, akkor meg a fenti mondatból az következne, hogy szerinted nem csak az első alaklom fáj, hanem utána is, mindig, hiszen "tágít"...

2011. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mus musculus ***** válasza:
LadyLee, szerintem ne folyjatok bele, mert a "minden esetben"-t kétféleképpen is lehet értelmezni. Amit te csinálsz, az szőrszálhasogatás.
2011. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!