Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Níregyháza-Debrecen-Miskolc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Níregyháza-Debrecen-Miskolc környékén tudtok ajánlani romantikus, szép helyeket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy szép csendes erdőre, ahol kettesben lehetünk. Vízpart stb.


Segítenétek, kérlek?


2011. jún. 13. 17:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nyíregyháza, csak jajjjjjjjjjj, lemaradt az y-on. Bocsánat!!!!!



Olyan helyekre gondolok, ami csendes. Lehet kettesben beszélgetni, nincsenek sokan. Egy szép park, erdő, tó stb.

Éttermek nem érdekelnek.

2011. jún. 13. 17:23
 2/16 anonim ***** válasza:

Debrecen: Nagyerdő, állatkert, lehet csónakázni ott a tavon is, Pálma fagyizónál előtte megállni és elnyalni egy fagyit. Sadaqah teázóba beülni, nagyon szép,és elfüggönyözni is lehet,és ketten ültök bent a földön, párnákon, ha szerettek vízipipázhattok is közben,ha nem, csak megisztok valamit és beszélgettek,majd mehet utána a séta.:)

Üdv.

2011. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A nagyerdő nem lenne rossz. Csak 1 kérdés, nem vagyok oda valósi, de a kiszemeltem környékbeli.


Hogyan jutok el oda? A Kassai utig tudom, onnan hogyan tovább?


Nem is lenne rossz, sokat hallottam róla, bár még nem láttam, de állítólag zajos, sokan vannak. Leülni nem lehet. Egy egyetemista barátom mondta. Aért akarok kinti programot, mert a kedves azt szereti.

2011. jún. 13. 17:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Olvastam Dbrecen környékén a Fancsika tavakról. Állítólag ot is csönd van.
2011. jún. 13. 17:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi sóstó jobb mint a nagyerdő:D én azt ajánlanám;)
2011. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Temető elég csendes és lehet romantikus is :D
2011. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miskolcon Lillafüred, azt nehéz überelni
2011. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:) Poénos. Téged a párod oda vitt első randira? :)
2011. jún. 13. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is Lillafüred és Miskolc-Tapolca környékét ajánlanám, nagyot lehet sétálni, van víz van erdő, kisvasút. Oda igazán el lehet vonulni egy kicsit. Bár hétvégente sok a turista azért lehet eldugott részeket találni. :)
2011. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor segítsek már egy romantikus szép napot összeállítani,ami tuti megmarad benne.


Autóval Nyíregyházáról Miskolcra 1 óra. Aztán Lilafüred, vár stb. Tudom, ott lehet vizibicajozni is.


Aztán?

2011. jún. 13. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!