Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a ruha jó lenne erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha jó lenne erre az alkalomra?

Figyelt kérdés

a sulinkban lesz egy ilyen "Bál" és van egy tűzpiros egybe ruhám, és azt szeretném felvenni, csak nem tudom jó e lenne, és hogy mijen cipő kellene hozzá!

Képet talán ma vagy holnap rakok fel!


addig is: van egy ilyen felső pántos része.

van egy öv rajta az is tűz piros de gyöngy kör van a közepén, ilyen hosszú és cikk cakk vége van.


+1 kérdés: kellene alá cica naci vagy nem?

és melltartó ciki lenne ha kilátszana? vagy ne vegyek fel mert olya a felső anyaga hogy megatrtja!


2011. nov. 4. 16:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
itt a ruha képe: [link]
2011. nov. 4. 16:43
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

attól függ, milyen a hatása, ha olyan kisestélyi, akkor szerintem nem áll jól hozzá a cicanaci, inkább harisnya.

melltartót meg vehetsz alá, de akkor olyat, ami pánt nélküli :)

2011. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a képen elég rövidnek látszik, ha rajtad is túlságosan az, akkor ajánlott a cicanaci :)
2011. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha cikk-cakkos az alja, akkor a cicanaci gáz lenne. A melltartó meg ha kilátszik, az egy trikónál is gáz, nemhogy egy csini rucinál!!!

Azért egy kép jó lenne!

2011. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van már kép...bocsi :)
2011. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp cicanaci nélkül,és pánt nélküli melltartóval.Ez egy bál,egy különleges alkalom,szóval a legkevésbé sem lenne elegáns a kisestélyid alá cicanadrágot venni.


21/L

2011. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi egy ötlet volt!


mondjuk bőr színű harisnya jó lesz?

és a meltartó meg van oldva mert a ruhában van egy szilikon pánt ami nem annyira látszik és megtart!

2011. nov. 4. 16:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem valami sötét nacit vagy harisnyát felvehetsz hozzá (csizmivel)...de anélkül is jó...

Ne feledkezz meg róla hogy valami szép a ruhához illő nyakláncot vegyél fel hozzá hogy ne legyen üres a felső tested :)

Szerintem ugyanolyan színű melltartót kéne hozzá feltenned de ami alig látszik ki...

2011. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. nov. 6. 16:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Én fekete leginget vennék alá körömcipővel... :) ehhez a ruhához a csizma nem nagyon illik...
2011. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!