Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ünnepi alkalomra (eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ünnepi alkalomra (eljegyzés nyáron) elmegy az a ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon imádom ezt az öltönyömet, ezt szeretném az eljegyzésemre felvenni. Vélemények?


2011. márc. 7. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A felső résszel nincs gond,de azért ne egy rövidnadrág legyen alul meg sportcipő...........,ha engem,így kérne meg a barátom....
2011. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon vicces a rövidnaci... XD XD XD
2011. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha a hölgy is olyan dilis, mint te, akkor hajrá. :)

Komolyan gondolva viszont én utálnám, ha ilyen cuccban kérnék meg a kezem.. :P Ha a nyári meleg a baj, akkor már inkább valami elegáns, de vékony és világos anyagú cuccot keress.

2011. márc. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
rövid nacit hagyd ki és a sportcipőt...az öltöny és ing és nyakkendő összeállítás tökéletes :D:)
2011. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem keltek fel az asztaltól, elmegy. :)


A párodtól, meg az alkalom hangulatától is függ, de személy szerint én gusztustalannak találom a szerkót. A színe is randa, de a selymes rövidnaci valami egészen iszonytató. :)

Bocsi... :):):):)

25L

2011. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez szerintem borzalmas. A férfi öltöny pont attól szexis, hogy tükröz egyfajta diplomatikus, elegáns, magabiztos, férfias megjelenést. Ez inkább röhejes. Bocsáss meg, biztos kényelmes meg minden, de az elegánstól olyan messze áll, mint én az erotikus tánctól :D 22/L
2011. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyetértek az elöttem szólóval.:)

öltözz fel szeintem normálisan, tiszteld ennyire meg őket!

L/22

2011. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez ugye vicc? Ilyet ember nem huzna fel! Hat ebbe hogy beleizzadhat a feneke?

En nyarra egy szep vilagos beige lennadragot es szep feher karton inget tudnek elkepzelni, meg nyakkendo sem kell, csak kigombolni a felso gombokat. Az eljegyzes nekem nem olyan nyakkendos, oltonyos esemeny, na de nem is sportcipos!!! :P

26/N

2011. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy néha hirtelen divattá válik a rövidnadrág-zakó párosítás, de még ezzel együtt is gáz.

Ha ragszkodsz az alapötlethez, akkor inkább világos színű bakancs, halvány (akár fehér, de lehet fakóbarna, krémszín, nyers-len) nadrág, ami kicsit inkább szafari stílus, és ennél lezserebb zakó. Vagy veheted amolyan luxusyachtosra is a figurát...

A lényeg a fesztelenség, a lazaság, és a nyárhoz jobban passzolnak a világos színek. Sokat dob a hatáson, ha elfelejted a nyakkendőt, és ing helyett galléros pamutpólót veszel. Vagy lehet rendes ing is, de valami sportosabb, lazább fazon.

2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha a kép valóban téged ábrázol, nem csak illusztrációként ollóztad ide, akkor inkább felejtsd el a rövidnadrág-zakó párost! Nem illik hozzád.
2011. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!