Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal, hogy nem ronda, és hogy szeretem, tetszik külsőre is?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hiába mondom neki, nem hiszi el. Pedig tényleg semmi baj a külsejével. És valóban nem csak kelleti magát, hanem tényleg komplexusai vannak a külsejét illetően.
2011. nov. 4. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy mi tetszik benne a fiúk imádják ha dicsérik ha bókolnak neki!
2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomorú dolog,hogy minden nap el kell mondanod neki,hogy jól néz ki...sosem értettem az olyanokat,akiknek van párjuk,aki kívánja őket,szereti is,erre ezt csinálják...miért nem tudja elfogadni magát,mikor valaki már így is szereti?Többet nem hiszem,hogy tehetsz...ezt magában kell lerendeznie,rá kell jönnie,hogy mit nem szeret magán,aztán elfogadni,vagy ha például kicsit izmosabb szeretne lenni,akkor csináljon egy edzéstervet magának...ne csak sajnáltassa magát,hanem tegyen érte,hogy jobban érezze magát a bőrében...amíg a hozzáállása nem változik,addig nem is fogja szeretni magát.
2011. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és én is szoktam bókolni a pasimnak,mert tényleg szereti,de ő tisztában van magával és szereti magát,elfogadta azt,aki.
2011. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak át ne essen a ló túloldalára.Az ilyen hapsikat a nőjük szépen felépíti(mármint az egójukat),aztán amikor már elég erősek,lelépnek egy menőbb csajjal.
2011. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát részben nekem is voltak komplexusaim de én elkezdtem edzeni meg tudatosan táplálkozni tavaly decemberben 105 kg voltam most vagyok 90 kg és 190 magas nekem segített am a legnehezebb elkezdeni az edzést de ha mondjuk te is vele tornáznál akkor biztos könnyebb és idővel az önbizalma is megjön:) 22/F
2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kéne hallgatnia, hiszen ott vagy neki, mint potenciális barátnő. Komolyan nem értem, miért nyavalyog, ha ott van mellette egy nő.
2011. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt értesd meg vele, hogy ha nem jönne be, nem lennél vele, de ezek szerint mégis vele vagy.

Ezen kívül nem CSAK a külsejét szereted, de kösz, hogy ennyire felszínesnek tart.


Amúgy én már agyhúgykövet kaptam volna, ha minden nap ezen hisztizik, mint valami plázapitsa.

2011. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!