Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? Több mint 3 év után vége lett a barátommal! Nagyon szeretem visszaakarom szerezni!

Figyelt kérdés

Legutóbbi beszélgetésünknél (msnen) azt kamuzta ezt biztos forrásból tudom hogy kamu, hogy van barátnője!

Nekem rosszul esett!

Szerintetek ha összejönnék egy sráccal, aki nagyon akar engem, csinálnék vele közös képeket akkor visszatudnám szerezni?


2010. jún. 29. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, miért lett vége, mikor? így elég nehéz segíteni...
2010. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. ezzel csak mégjobban magadra haragítod, és lehet télleg gyorsan lesz bnője :/ am meg naon de naon nem szép dolog csak ilyesmi miatt fényképeket csinálni egy olyan sráccal, aki talán ezt komolyan veszi. Ezt is gondold át! ...
2010. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elhanyagolt, nem foglalkozott velem lekezelően beszélt a vége fele!

Én 18 ő 22 éves!

Én vagyok a lány!

Ja és azért arra a fiúra gondoltam mert rá nagyon féltékeny mióta nem járunk azóta feszt őt hajtogatja!

2010. jún. 29. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyd egy kicsit, élj, bulizz, használd ki h szabad vagy, ha mondjuk 1 hónap múlva is így érzel, ülj le vele megbeszélni.
2010. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért felültetnéd szegény másik srácot? Hát egy fityiszt érdemelsz! 22/L
2010. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a srác se egy nagy durranás, nem valósz hogy komoly kapcsit akar és még maffiozó is!
2010. jún. 29. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Pfff... persze, egy olyan képtől amin egy másik pasival vagy, rögtön újra beléd szeretne. Logikus...
2010. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 3 hónapja léptem ki egy 2 éves kapcsolatból és addig annyit sírtam , h még a család is csodálkozott , mert ez nem vall rám , és ahogy kiszabadultam abból a kapcsolatból és szabad lettem nagyon boldog voltam, szabadon tettem amit akartam és akkor amikor akartam. nem kötött semmi hozzá és nem kellett azon aggódni , h na most mivan ? szeret még , stb. és ismerkedtem , flörtölgettem , bulizgattam , stb. és most nemrég egy boldog párkapcsolatban élek . annyira jó . nem biztos , hogy az lenne a megfelelő lépés , hogy megpróbálod visszaszerezni . de ha nagyon ragaszkodsz ehhez , akkor tedd féltékennyé , vagy pedig csak tedd előtte , hogy már nem érdekel téged , legyél visszautasító és közömbös vele szemben . ne lássa , ne érezze , hogy kell neked és vissza akarod kapni . de nem feltétlenül kell összejönni valakivel , akit nem szeretsz csak azért mert , hogy féltékennyé tedd . egy kis flört egy kis huncutkodás is megteszi , úgy , hogy ő "véletlenül" megtudja :) sok sikert :)
2010. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!