Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a problémám hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy a barátnőm nem szeret velelem csókolózni a kapcsolatunk elején sokat csókolóztunk de már nem amikor smárolni akarok vele sose ad nyelves csókot csak ugy szájra azt mondja azért mert nyálasan csókolok vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Szerintem ha valakik szeretik egymást akkor nem törödnek vele hogy az egyik nyálasan csókol sztem azt mondta nem szereti a n yálas csókot én 19 éves vagyok ő pedig 16 éves és 7 hónapja vagyunk együtt
2010. ápr. 13. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

nem lelombozni akarlak, de szerintem már nem szerelmes beléd... legalábbis én akkor kezdtem el elhúzódozni a volt barátomtól, amikor már a vége felé járt a dolog...:S

17/L

2010. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond azzal, ha valaki nyálasan csókol, sőt!
2010. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez az igazság. Én is sokszor hanyagoltam a kapcsolat elején ahogy nálatok van, mert nyálas. De ha próbálsz kicsit kevesebbet csöpögni tuti rákattan:)

Nekünk azóta nincs ilyen "gond", megbeszéljük:)

20/L

2010. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ezzel van a gond
2010. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem mielőtt találkozol a csajoddal akkor rágózzál vagy moss előtte fogat ha lehet foghagymát vagy egyéb büdös dolgot ne egyél

lehet hogy egyszer eléggé nem tetszett neki a szád íze és visszataszítónak találta és fél hogy megint az lesz

2010. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagycsak simán fiatal még hozzá,vagy nemérdekled már anyira.dobd fel az életeteket necsak a szobában kuksoljatok.nemutasd ki h menyire szereted.sztem egy kapcsolatban azé az irányitás aki kevdsebbet ad magátol.mivel a másik mindent megtesz ergo többet ad magábol.nelegyél nyitott könyv a rejtély izgalmasabb mint a megszokott.
2010. ápr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te töcs<3
2011. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20 éve vagyok és lány és a mostani barátnőd,már több mint 3 hónapja és tökéletesen csókolsz,ne aggódj...adsz 1 csókot? $:
2011. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!