Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben a férfi érez valamit a nő iránt?

Figyelt kérdés

Ha adott két fiatal, akik kedvelik egymást, de nincs köztük semmi, csupán sokat keresik egymást, nem személyesen.


Gyakran találkoznak személyesen is, de a telefon a fő kommunikációs eszközük.


Ha a férfi azt mondja a lánynak, hogy úgy látja nagyon jóban van egy másik férfival és ezt szóba is hozza, pedig előtte olyat soha nem tett, akkor lehet érez a lány iránt valamit? Ha úgy mondja, hogy a lány féltékenységnek érzi.


De miért nem vallja be akkor a lánynak az érzéseit, ha tudja, hogy a lány kedveli őt?


2011. nov. 4. 12:11
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Vagy ez még mindig lehet puszta vonzalom, tetszés, esetleg egyik sem?
2011. nov. 4. 12:12
 2/36 anonim ***** válasza:
Hát valószínű nem közömbös iránta és lehet hogy többet akar annál hogy csak telefonálgassatok egymással...én szerintem ha valaki szimpatikus valakinek akkor azt a tudtára is adja neki...legalábbis én nem szoktam leplezni és nem is tudnám egy idő után úgy is kibukna...
2011. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Most nem értem a sztorit teljesen....most ki az a másik férfi??A pasi homokos vagy mi??:D
2011. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
szóval ki van jóban egy másik férfivel?
2011. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Beletrafáltál, én vagyok a lány a sztoriban.


Ez szép és jó, eddig a "kibukás", amit említettél ez a féltékenységnek tűnő dolog volt. És megjegyezte, vagyis, tudta, hogy érteni fogom.


Most erre kellett volna valami konkrét dolgot lépnem, vagy mondanom? Mert nem értm, akkor miért nem lép, miért nem mondja el nekem? Én már csak hajszálra vagyok attól, hogy el ne mondjam neki, hogy szeretem. De nem akarom, mert úgy érzem, ha kellenék neki, nem csak ilyen kis jelket dobálna, hanem lépne..

2011. nov. 4. 12:18
 6/36 A kérdező kommentje:

NEEEM! :) Dehogy!


Nekem van egy férfi barátom, de férfiként nálam szóba sem jön, akit ő is ismer, és látta pár napja, hogy a férfi a fülembe súg valamit és kacarászunk. (A vicc az, ő volt a téma, mert a másik (a barátom)tudja, hogy szeretem ezt a srácot)


Ő erre úgy reagált, hogy felhívott és megjegyezte a dolgot, hogy milyen jól elvagyok a sráccal.


Értitek már?

2011. nov. 4. 12:20
 7/36 A kérdező kommentje:

És azt veszem észre, hogy kezd az utóbbi időben a beszélgetéseink száma csökkenni, és valahogy nagyon szomorúnak látom.


Ő alapvetően egy nagyon életvidám srác, de most van valami.... látom, hogy bántja, letört teljesen. Próbáltam kedveskedni, érdeklődő lenni, hogy lássa, aggódom érte, de mindig azt mondja a sok munka miatt. Nem hiszem el.


Félek, hogy kölcsönös a kedvelés, talán több jelet várt, amit én nem adtam meg és feladta?


Ti mit gondoltok? Nem merem neki elmondani az érzéseimet, hiába vagyunk felnőtt emberek, mert félek csak én érzek így iránta.

2011. nov. 4. 12:23
 8/36 A kérdező kommentje:

De azt sem bírom ki, ha elveszítem a hülyeségem miatt, szükségem van rá, szeretem.


De soha nem jött köztünk szóba a párkapcsolat, szerelem téma. Akkor hogyan is feltételezhetném, hogy akar tőlem valamit, hiába a jelek. Lehet csak én látom annak őket?

2011. nov. 4. 12:25
 9/36 anonim ***** válasza:

Na hogy tisztán lássak!

Szóval van egy srác aki valószínű érez irántad valamit igaz?

És van egy másik srác akivel jóban vagy és látott titeket hogy jól elvagytok egymással?És te úgy gondolod hogy ő erre besértődött?Jól értelmezem?

2011. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ja értem!Hát valószínű nem esett neki jól hogy a másik sráccal egymás fülében suttogtok....valószínű szeret téged és mondtad hogy te is őt...csak azt nem értem akkor miért nem közeledtek egymás felé?
2011. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!