Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy minden 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy minden 100 lányból csak 2-3 tetszik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát, de ha még olyat se találsz aki tetszik akkor hogy fogsz olyat akinek még a belső tulajdonságai is megfelelnek?
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez, barátom, nagyon jó kérdés.
2011. nov. 4. 21:19
 13/21 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz barátnőt találnod, de ha valaki nem tetszik, akkor nem tetszik. Nem is értem a többi válaszoló miért ugatott le, senkisem tehet arról milyen az izlése.
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én is kb így vagyok, csak fordítva, a fiúkkal, mivel hogy lány vagyok.


amúgy emiatt ne aggódj! szerintem nem annyira számít a külső. mármint fontos, de úgyis egy személyiségbe fogsz beleszeretni. vagyis, csak azt akarom mondani, hogy lehet egy most számodra kevésbé vonzó ember lesz életed nagy szerelme, hiszen a személyisége által megszépül a szemedben....

2011. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátom ugyanilyen volt, én örülök, hogy beleestem ebbe a kategóriába. Sajnos ki is estem belőle, de ez van. :D
2011. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, csal lány vagyok.


Ez azért van, mert nem érdekelnek a kalandok. Kizárólag az érett, komoly kapcsolatra alkalmas férfiak. Nem sok olyat látok, akinek szép, őszinte lelke van.


22/L

2011. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nos, ebben hasonítunk. Engem is csak egy komoly kapcsolat érdekelne.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat, és sok sikert azoknak, aki ilyen vagy hasonló helyzetben vannak, mint én.

2011. nov. 19. 16:12
 18/21 anonim ***** válasza:
Én meg a pasikkal vagyok így. :S
2011. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

belelátsz az emberek lelkébe? ez csoda.


mellesleg nem baj. én is ritkán látok olyat, aki tetszik. vagyis inkább másképp..

sugárzik az emberből hogy milyen a külseje, és ha már beszélsz vele akkor a beszédje alapján végképp..

namost aki tetszik az a jólelkü, őszinte, kedves, és varázsszép lány


aki meg simán tetszik, fizikailag olyan akad sok

2011. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én meg ha bemegyek az egyetemre, akkor minden 3. lánynak alávernék. Ez baj?
2011. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!