Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Néhány csaj azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Néhány csaj azt mondja, a feszes és hegyes cici az "selejtes", vagyis csúnya. Szerintetek is csúnya, vagy szexi? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés

Nektek milyen cicitek van?

Hegyes, vagy gömbölyű?

Megvagytok velük elégedve?


2011. nov. 4. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Kép alapján lehetne megmondani.
2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem gömbölyű és telt,csak akkor hegyes,ha fázik:D
2013. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 80d a mellem

Nem.log. Olyan mint a szilikon! Eredeti!!!! csak hátam leszakad. Szerinted? Egy felsőt nem tudok úgy venni h mellemhez ne kelljen mérni és nézni h ne legyen Qurvas.... Amugy ha sokat sportoltok a cicitek rendesen fog elhelyezkedni és nem fog lógni

2013. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
74%
nekem 75/D en nekem igazabol semmi bajom nincs vele.Talan igazabol ez az egy amit nem valtoztatnek magamon,igaz a polokra tenyleg odakell figyelni :). 16/L
2014. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a szinte nulla mellű lányokat szeretem. Inkább legyen kicsi, mint egy logó nagy.


26/f

2014. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!