Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen személyiségű lány jön be? (fiúk válaszait várom)

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, motorozzon, csak ez számít.
2011. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne legyen az a tipikus minden héten elmegyek inni, lehessen vele beszélgetni, hülyülni, tudjon szeretni és lényegében ennyi..csak még én nem találtam olyat akiben mind meglenne..


18F

2011. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így nehéz elmondani de megprobálom:


-Határozott

-Öntudatos

-Kedves

-Aranyos

-Érzelmes

-Egyyüt érző

-Segítőkész


és még sok más de így nehéz egyszerűbb lenne ha írnál privit és beszélgetnék és elmondanád te milyen vagy de amúgy ez emberfüggő :D

2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.


-Vidám

-Jó arc

-Ne legyen unalmas


meg tényleg nelegyen az a bulip*csa aki mindennap bulizni jár és hányig issza magát :)

2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mus musculus ***** válasza:

Kedves, szelíd, érzékeny, nőies, hűséges, életvidám, jó humorÉRZÉKű (hogy röhögjön a poénokon), szorgalmas, segítőkész, tanácsmegfogadó, etc. Valami ehhez hasonló válaszokat fogsz kapni.

(Bocs, hogy beleszóltam lányként, de eddig ilyesmiket olvastam itt.)

2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

-szeret magáról beszélni

-kreatív

-érdeklődő

-kedves, nem beképzelt

-művész típus :)



Ezek a gyengéim :) 18/F

2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Sosem a személyiség a döntő,ha nincs kémia mehet a levesbe az egész: Volt már,hogy olyan lányt találtam, akit mindig is elképzeltem magamnak,de mégsem volt meg az a közhelyes szikra,tök mindegy milyen az a bizonyos lány aki megtetszik,úgyis tökéletesnek fogom látni...
2011. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából azt értékelem a legjobban egy lányban hogyha képes kimondani amire gondol. Az "Igen" ne "Nem"-et jelentsen, ha valami baja van mondja meg, ne várja hogy kiszopjam az ujjamból hogy mégis mi a véreres kankós f@szom baja van, ha már a "Mi a baj?" kérdésre azt válaszolta hogy "Semmi". Sajnos a legtöbb lányból ez hiányzik, nem tudom mit gondolnak, talán azt hogy attól nő a nő hogy nem képes egyenesen megmondani amit akar?


Ja és szeressen szexelni:) Lehetőleg velem.

2011. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mus musculus ***** válasza:
22:08, azt gondolják, hogy nem fognak magyarázkodni, neked tudnod kéne, hiszen te vagy a kiváltó oka, és ha van eszed, úgyis levágod egy idő után. Olvastam már erről, mert én sem értettem a fránya Y kromoszómahiányom ellenére, azóta meg is erősítették ezt bennem.
2011. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de van egy srác akivel hülyülök meg el is tudok beszélgetni és minden ismerösöm azt mondja hogy összeilünk meg van aki azt mondja hogy szerelmes belém és mindig eálezd velem beszélgetni majdnem minden nap beszélünk de lényeg ami lényeg h öt rondánka mondják de mégis az olyan csajokra hajt rá akiné semmi esélye és nem fogja fel hogy nem jönn neki vele össze és már a barátai is mondták hogy neki az oylan csajok jönnek be mint én (humoros,lehet vele beszélgetni,és ellehet vele menni bárhova) de mégis a bunkó csajokra megy rá.
2011. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!