Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokzatos sms-ek, van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokzatos sms-ek, van okom félni ettől?

Figyelt kérdés

Minden héten szombaton reggel kapok egy fura sms-et.A bökkenő az hogy nem tudom kitől jön.A szám ismeretlen,és hiába próbálom vissza hívni,vagy hiába írok neki sms-et nem reagál!

Ma reggelibe ez ál:

"Szeretlek és imádlak,mert te vagy az akire oly régóta várok.Úgy érzem szívem csak téged kereset,te vagy akire vártam.Szép jó reggelt!"


2011. nov. 5. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
jó neked:D
2011. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ucsiha Madara ***** válasza:
Tedd emelt díjassá a mobilszámodat.
2011. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt beteges hódolóm. Bátyámmal számot cseréltünk. Mindig ő kapta az üziket, aztán egyszer fölhívta őt a titokzatos hódoló...meglepődött, mikor férfihang szól vissza. :)

Azóta nem zaklat! ;)

2011. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezt hiába hívom,egész héten ki van kapcsolva a száma!De minden szombat reggel,ilyen 6 óra tájba jön 1 sms
2011. nov. 5. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
hívd fel egy másik telefonszámról te ész
2011. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudod mi az hogy nem elérhető a száma?Ki van kapcsolva az a sim kártya egész héten.Hiába hívom más számról.Akkor is csak ezt károgja be :"Előfizető nem elérhető"
2011. nov. 5. 11:47
 7/8 Mitmivan? ***** válasza:
Gondolom valamelyik ismerősöd az, úgyhogy én a helyedben kiírnám valamilyen közösségi oldalra, hogy hagyjon békén. Vagy küldenék egy körlevelet..
2011. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én félnék a helyedben.
2011. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!