Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, teherbe estem volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, teherbe estem volna? Hogyan lehetséges ez ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Augusztusban befejeztem a fogamzásgátló szedését. Szeptember 16-án szeretkeztem a párommal, de kilyukadt az óvszer valami úton módon. Ez péntek volt. Hogy baj ne legyen, szereztem 72 órás, esemény utáni tablettát. Az eset péntek éjjel volt, a tablettát vasárnap délután sikerült bevenni. Tehát 48 órán belül bevettem.

Október 3-án meg is jött rendesen.


MOst nem jött meg. Ma már 5-e van és se a fejem nem fáj, se a hasam, és semmi. :(


Lehet az a vérzés a tabletta miatt volt, mert vele járhat, na de egy hetes normál menszeszt kreált volna, és most terhes lennék?

Úristen! Mondjátok, hogy kizárt!


22/L


2011. nov. 5. 12:08
 1/10 Inkog Nito ***** válasza:
Mint nő nem gondolod hogy lehetett már hogy előbb is kimaradt pár napot?Az meg sajnos sose kizárt,de egy terhességi teszt érdemes lehet ha ennyire tudni akarod.
2011. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az úristen nem olvassa a kérdésed :(
2011. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg az esemény utáni tabletta teljesen felborítja a hormonháztartásod. Még jó, hogy a ciklusod nem úgy működik mint kéne. Az lenne a csoda, ha minden rendben menne.
2011. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
öm nem akarlak elkeseríteni, de velem és nővéremmel is anyukám végig menstruálta a terhességet. pedig vagy 1 másfél év van köztem és nővérem között. meg két osztálytársamnak is így zajlott a terhessége (igen ők vártak babát). szóval simán vérezhetsz terhesség alatt. van rá a természetben példa.
2011. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De, olvasom ;)


A 72 órás tabletta hatása az esemény után közvetlen sem 100%, és egyre alacsonyabb a hatásfoka. A kb 48 óránál bevett tabletta is majdhogynem halottnak a csók... Sok anyukának a 2-3. hónapig rendszeresen megjön. Persze lehet a rosszulléted "csak" mellékhatás, de nem baj, ha tesztelsz.

2011. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyukád azért vérzett, mert méhen kívüli terhesség esetében fordul ez elő.


Többieknek:

Nem szokott csúszni, mivel eddig Belarát szedtem , napra pontosan jött.


Nem az zavar, hogy nem jött 2 napja, az beleférne, hanem az, hogy a tüneteim sem jönnek. Fogamzásgátló nélkül mindig őrült fejfájásom van és görcsöm. Ennek most jele nincs. Tehát a napokban nem is várható félelmeim szerint, hogy megjön.


Amikor kiírták a 72 órás tablettát, azt mondták az a jellemző, hogy nem fog megjönni, ne rémüljek meg az adott hónapban. De akkor nekem rendesen megjött.

Semmi panasz nem volt, csak annyi, hogy meg-meg szédültem a gyógyszer bevétele után és hulla fáradtságot éreztem, nagy lila karikákkal a szemem alatt. De semmi vérzési probléma nem volt.

2011. nov. 5. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:

"Anyukád azért vérzett, mert méhen kívüli terhesség esetében fordul ez elő."


Méhen kívüli terhességet NEM lehet kihordani. Tényleg van olyan, hogy vkinek menstruáció szerű vérzése van terhesség alatt. Nem gyakori, de van ilyen.


Egyébként a kérdésedhez:

Két opció van. Vagy terhes vagy, vagy a baromi nagy hormonadag megkavarta a hormonjaid. Van olyan, akinek egy év alatt jön rendbe a ciklusa esemény utáni tabletta után. Ráadásul a sima fogamzásgátló abbahagyása után is gyakoriak a kimaradozások.


e mivel nem látunk beléd, főleg nem neten keresztül, az lenne a legegyszerűbb, ha parázás meg agyalás helyett elbattyognál a boltba és vennél egy tesztet.

2011. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A teszt sem 100%, de természetesen elmegyek, csak érdekelt mit gondoltok.
2011. nov. 5. 12:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem 100%, de lényegesen biztosabb mint a tippelgetés.
2011. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjött! Yeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! :D :D
2011. nov. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!