Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vonz az orális szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonz az orális szex. Akkor prűd vagyok? Lányok, ez sértene titeket?

Figyelt kérdés

20/F vagyok. Imádom a lányokat, tényleg, 100% hetero vagyok, nagyon könnyen felizgulok, minden. Petting és szex, teljesen rendben van.


De egyszerűen az orális szexet egyszerűen nem akarom. Nem undorodom a puncitól, de egyszerűen nem akarok benyalni oda. Senkinek. Még a legfullosabb nőnek sem. Egyszerűen ha belegondolok, tudom, hogy én ezt nem akarom.


És ugyanígy nem várom el azt sem, hogy leszopjanak. Oké, ha a lány azt akarja, csinálja, de nem erőltetem rá senkire.


Megsértődnél, ha mondjuk a barátnőm lennél, és tapintatosan közölném veled, hogy nem veled a baj, de én nem akarlak kinyalni? Mert egyszerűen nem vonz?


2011. nov. 5. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha igazán szereted a párodat megadsz neki mindent amire vágyik(normális keretek között),akkor is ha neked ez nem a legélvezetesebb dolog.Ő is biztos sokmindent megtenne érted amit nem annyira akarna magától.Egy tiszta ,ápolt nunit nem hiszem ,hogy olyan tragikus nyaldosni.Gondolom a többi testrészét szivesebn puszilgatod,akkor ez olyan nagy dolog?Ez nem egy természetellenes ,gusztustalan dolog.Egész életében szenvedjen a másik mert te nem akarod megadni ez a gyönyört?
2011. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 napietus ***** válasza:
20%
nekem ez abszolút nem számítana, én sem vagyok oda ezekért a dolgokért :) sztem ha egy lány csak azért nem jár veled, mert nem nyalod ki, az annyit is ért.
2011. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda a nyalásért, de ment már tönkre kapcsolatom azért, mert a másik nem volt hajlandó. A hozzáállása, hogy akkor sem próbálná meg, ha nekem szükségem lenne rá, mert mondjuk csak így tudnék elmenni, szépen legyilkolta az egészet. Persze másban is ilyen volt, de emiatt derült ki.

Nem rossz egyébként, ha nyalnak, de nekem nem elég intenzív és a legtöbben nem is jók benne, kézzel meg annyira megszoktam a maszturbálást, hogy csak úgy jó, ahogy magamnak csinálom.

2011. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, pontosan hova nem akarsz benyalni?
2011. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hova, hova......a lába közé. Tudom, hogy nem bele a vaginájába kell. Ugye, hogy erre akartál rávilágítani.
2011. nov. 9. 15:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Szagoltad már?
2011. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!