Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányos anyukák, szeretitek...

Kislányos anyukák, szeretitek rózsaszínbe öltöztetni a babátokat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kifejezetten utálja ezt a színt. Nem sznob az illető egy kicsit?
2009. máj. 24. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosak rózsaszínben is, de én nem állandóan abba öltöztetem. Nagyon sok ilyen ruhánk van, így sokszor ilyet adok rá, de azért nem csupa rózsaszín a ruhája. Szerintem mindegy, milyen színű a babán a ruha, az a fontos, hogy tiszta legyen. Nem attól lesz egy baba szép, hogy milyen ruha van rajta. Az ismerősödnek nem tetszik, akkor ő ne adjon olyat..Ezen nem érdemes vitatkozni, mindenkinek más az ízlése....
2009. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vitázunk, csak szerintem furcsa, hogy nem tetszik neki ez a szín.
2009. máj. 24. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak nagyon sok rószaszin ruhája van. Mostanába kezdtem el beszerezni más szinű ruhákat is. Habár eddig is volt pár más szinű de inkább rószaszin és fehér. Most a pirosra és a sárgára álltam rá ,de mindegy mit adok rá minden féle szin jól áll neki. De igaza van az előttem szólónak a szin mindegy a tisztaság a lényeg.
2009. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a rózsaszínt, főleg az igazi babarózsaszínt. Nekem a fiam után egy álom a kislányom öltöztetése. Ki is használom.
2009. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 vav22 ***** válasza:
73%
Én utálom a rózsaszínt és megfogadtam ha lányom lesz, biztos lesz pár rózsaszín ruhája, de nem fogom állandóan rózsaszínbe öltöztetni. Szerintem abszolút nem sznob az illető. Vagy ha igen, nem emiatt... Én egyáltalán nem vagyok sznob, csak szimplán elég fiús csajszi voltam mindig, ami mára már megváltozott, de a rózsaszínnel nem kötöttem nagy barátságot, inkább csak úgy vagyok vele, hogy szeretem a színeket, mindenfélébe öltöztetném, és rosszul vagyok tőle, ha vki állandóan rózsaszínbe öltözteti a lányát. Inkább változatosan öltöztetném. Egyszer rózsaszín, egyszer sárga, másszor lila vagy akármilyen.
2009. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én is imádom a rózsaszínt, és remélem hogy lányom lesz, és szebbnél szebb rózsaszín rucikba is öltöztethetem. :-) persze más színű ruha is lesz a szekrénykéjében :-)

10 hetes km

2009. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én sem vagyok oda érte.1-2 cucca van a kislányonak,de inkább kerülöm,pláne a babarózsaszint,a pink az még tetszik is,de az is csak módjával.Nem szeretem ha a kislány úgy néz ki mint egy pillecukor.Ja,és nem vagyok sznob.
2009. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 5 éves, és a ruhatára 80%-a rózsaszín, én is imádom a rózsaszínt, sok rózsaszín cuccom van, mindenből a rózsaszínt nézem meg. Mondták is, hogy nekem nem nehéz ajándékot venni, mindegy mi, csak rózsaszín legyen, és ha lehet csillogjon. :)
2009. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én imádom, és olyan jól megy az égszínkék szeméhez!
2009. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!