Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

tudom már sok ilyen kérdés volt

az a helyzet hogy meg ismertem 1 lányt nagyon bejön nekem a jelek(?)szerinte én is neki

eddig telefonom és facebookon beszéltünk szép lány illetve jófej is

hogy mondjam el neki hogy belé szerettem?könnyű azt mondani hogy csak úgy mondjam el....félek ha ő nem táplál érzelmeket felém megszakad a barátság

illetve még valami

84-km-s távolság én úgy érzem nem akadály....szerintetek?korban egyezzünk


16/f


2011. nov. 5. 17:10
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
56%

Öreg fiam! Sose szeress bele senkibe telefonon és főleg facebookon, mert marhára nem tudod, milyen ő valójában. Te egy illúzióba szerettél bele. Előbb szépen fogod magad, randiztok párat, végig járjátok a szamárlétrát, és a végén ha tényleg úgy érzed, AKKOR bevallod neki!


A szerelem az nem egy Facebook funkció!

2011. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel teljes mértékben egyetértek! A facebook-on lehet nevetős smiley-t tenni, még akkoris, ha már unja a beszélgetést, lehet mindennek lelkesedni, miközben nem tudod, hogy valóban érdekled-e.
2011. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anetalia válasza:
Ha szerelmes vagy akkor mond el neki így:szeretlek és majd meglátod mi lesz.De ha még várni akarsz akkor találkozgas vele és ha nem érzett edig irántad valamit akkor lehet hogy pár hét múlva fog irántad érezni valamit.
2011. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kendrazoltan ***** válasza:
A pont SmartGuy86-nál van, érdemes megszívlelned, amit mond. A 84 km pedig, hidd el - főleg ebben a korban - igenis akadály...
2011. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

olyan jó fej csaj:) de most is egyik pillanatról a másikra tiszta depressziós lett:S nem tudom mi lehet

jót beszélünk aztán elköszön mert hogy nincs semmihez kedve mert depresziós

hajjaj....

2011. nov. 5. 18:20
 6/6 Smartguy86 ***** válasza:

Jaj. Azonnal tegyél le róla! Ezt most komolyan mondom! Ha jót akarsz magadnak, akkor nem is kerülsz kapcsolatba egy ilyen csajjal. Én szóltam...


Ez nem vicc!

2011. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!