Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudsz olyan lányokról akik jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz olyan lányokról akik jó csajok, szexisen öltöznek mégsem akar velük senki sem járni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én tok 1 ilyen lányt.;) De komolyan..
2011. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
VV kinga segge akkora mint az elefánté..
2011. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Középsuliban ismertem ilyet, mindenkinek csak szexre kellett, valahol sajnáltam azért, de ő alakította így az életét.
2011. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na ja, 'kissé' meghízott Kingácska a villában...
2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

VV Kinga egy ocsmány ribanc :D:D Olyan feje van, hogy a puszta tekintetével aszfaltot lehetne maratni.


Akkor már inkább az a seherezádé vagy ki a halál... (ilyen idióta névvel bemenni...)

Na, őt már romosra!!!



21F

2011. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már hogy ha valaki nem szexi/jóképű az ugyanolyan esélyekkel talál magának párt mint ha 10es lenne. Szerintem nem sok olyan van aki tényleg gyönyörű és ne környékezte volna meg senki. Fiatalon elsődleges a külső , aki mást mond az hazudik.


Nyílván más értékek is számítanak, a dugást követő fél órában :D Hiába vagyunk egyszerű élőlények, valamikor nekünk is kell pihenni.

2011. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hátöö, ilyen lennék. bár a szexis öltözködés nem tudom, mit takar, lehet az nem passzol, mert inkább a nőies cuccokat szeretem, mint a párducmintás tegyükkimindenünket - ruhákat. de igazából vannak jelentkezők, csak sajnos akivel meg én járnék, az vagy foglalt, vagy egy idő után iránta is elvesztem az érdeklődésemet. vagy ő nem keres, na ez is egy lehetséges alternatíva. de nem tartom magamat hibásnak (túlzottan), majd egyszer csak lesz olyan, akit majd nem érdekelnek a kisebb-nagyobb hibáim, addig meg jól elvagyok komoly kapcsolat nélkül is. :)
2011. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!