Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap annyit ittunk a buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap annyit ittunk a buliban hogy smároltunk barátnőmmel. Ribi vagyok?

Figyelt kérdés
Sok volt a pia, és addig hergeltek minket míg bevállaltuk..mindenki látta...tök gáz..nemtudom mit gondolhat barátnőm is..áá..mit tegyek?
2011. nov. 6. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ribi, csak leszbi.
2011. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb jelentkezz a VV-be, oda jó lennél.
2011. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
még oda se, inkább győzike koncert hátértáncosára.
2011. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az.
2011. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nem gáz. Most még mindenki bevállalósnak fog tartani, nem ítélnek el. Barátnődet hívd fel, jót röhögtök majd. De vigyázz hogy ne ismétlődjön meg. Volt egy barátnőm aki látta hogy elsőre nem volt gáz, eljátszotta újra és újra. A lányok akikkel smárlt mind részegek voltak és egyszer belementek. Végül volt olyan buli hogy nyolc lányt smárolt le. Ellaposodott az egész és már inkább gáznak tartották, nem ribinek, hanem inkább sziplán részeg hülyének aki szánalmasan viselkedik, és nagyon sokáig tartott amíg ezt lemosta magáról.
2011. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hömm lány vagy? vagy b**i srác?

nem mindegy!

mit tegyél: vagy soha nem lesz olyan barátod akivel tovább bírnád 3 hónapnál mert egy bulin ez megint megeseik és pápá lesz....

és igen kicsit ribi is vagy,,

már bocsi

2011. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 thugz válasza:

Nem vagy az!

Inkább úgy mondanám, hogy nyitott vagy!

Nő+Nő nem, hogy trendi, hanem egyenesen dönölű!

Csak így tovább! :)

2011. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is smároltam a barátnőmmel 2x... nem érzem magam ribinek. bár közölték velem hogy az vagyok... de hát ők már csak jobban tudják
2011. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!