Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a helyzet? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a helyzet? 17 éves vagyok és nagyon jól kijövők a barátnőmmel smároltunk egyszer részegen és mindig flörtölünk egymással, úgy érzem néha többet érzek barátságnál.

Figyelt kérdés
Néha pedig nem ,teljesen összezavarodtam, amúgy a fiúk érdekelnek, de ezt az élményt nem tudom hova rakni.
2010. aug. 17. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen felizgatott a dolog hogy egy lánnyal smároltál...de nem vagy leszbikus. am meg te is megfogalmazod, hogy ezt "az élmény nem tudod hova rakni". csak új ezért valszeg tetszett. szerintem simán csak a kíváncsiságod tréfál meg. szedj fel vmi pasit és már nem fog hiányozni a csaj:D
2010. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húzz közelebb egy fiút.Akkor a barátnőd kiszorul (a libidódból),és már nem leszel bizonytalan.Ez a természetes megoldás.


Alternatív megoldás,amivel csak még jobban összekutyulod a nemi identításod: Rúgjatok be mégegyszer,és nyaljátok ki egymást.

2010. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom kinyalni meg semmi ilyesmi egyszerűen nagyon közel állunk lelkileg mint inkább fizikailag .De néha ez is keveredik bennem néha szeretném átölelni és érezni ,hogy velem van ennyi:(
2010. aug. 17. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne kiabáld el.Lesztek ti még berúgva.Akkor se voltatok normálisak,most se lesztek azok.Még az a kevés eszetek is elpárolog,ami addig volt.
2010. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mért te még semmi őrültséget nem csináltál részegen tudom hol a határ nem vagyok hülye és az ilyen dolgokra nem gerjedek max smár de inkább azt is elfelejtem xd
2010. aug. 17. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs is annál visszataszítóbb, mint mikor egy tizenéves lány részeg.

F

2010. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem,az őrültségeimet szinte csak részegen követtem el,de sosem jutott eszembe hogy lesmároljak egy fiút.

És ne vedelj mint a gödény.Vagy ha már vedelsz,akkor tegyél egy műtős maszkot a szád elé.És csak addig húzod félre,amíg betöltöd az arcodba az italt.Biztos ami biztos :)

2010. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!