Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándék ötletek? FONTOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötletek? FONTOS

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel megismerkedtem de még személyesen nem találkoztunk,tavasszal fogunk találkozni.Ő nem magyar hanem francia.Szerintetek milyen ajándékot vigyek neki?Ő ilyen kedves,romantikus típus..Gondolkodtam bonbon-on,magyar boron,vagy esetleg valami aranyos kis plüss amit befújok a saját parfümömmel...Egyébként 29 éves.Szerintetek mi lenne a legaranyosabb ajándék számára? Kérlek adjatok ötleteket,tanácsokat...Előre is köszönöm :)
2011. nov. 6. 12:26
 1/4 anonim válasza:
Adj neki valami olyat ami fontos számodra ,had lása hogy fontos neked ,hogy érdekel
2011. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
trapistasajtot
2011. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg jó ötlet lenne egy egyedi fényképpel készült párna amin az én képem van rajta és még befújom a parfümömmel?Nem lenne rossz ajándék egy 29 éves férfinek?Szerintetek?Meg esetleg valami magyar bort még vagy MERCI bonbont :D
2011. nov. 6. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
szótárt
2011. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!