Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön Kerék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön Kerék Attila?

Figyelt kérdés

Aki tegnap volt a Fókuszban. Azt szokták mondani a lányok, hogy aki már ennyire izmos az nem igazán kell nekik. Ő mégis azt mondta, hogy nagyon sok lánynak bejön. Akkor most mégis ennyire izmosnak kell lennie egy pasinak, meg ilyen 198-asnak, hogy ránézzen egy lány?


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 6. 13:10
 1/7 napietus ***** válasza:

na ezért nem nézek én fókuszt meg ilyen gagyiságokat...amúgy írtam már máshol is: egy pasi, aki ennyi időt, figyelmet, energiát fordít a külsejére azt én b*zisnak tartom. nem az izom-mennyiségen van a lényeg, hiszen egy vízilabdás is izmos pl. csak ő nem azért edz, hogy jól nézzen ki (tetszen magának. nárcisztikus vonás), hanem hogy eredményeket érjen el. óriási különbség, hogy az izomzat eszköz, vagy maga a cél. utóbbi piperkőc dolog.


29/n

2011. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jó a nagyon izmos pasi mert túl kemény, de jól néz ki a teste az biztos!
2011. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem undorító.. a teste már szerintem túl izmos, a feje meg ilyen "ohh áhh nézzetek, nézzetek!"
2011. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek Napi Etussal!
2011. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, és nemcsak azért mert izmos hanem mellette még nagyon jóképű is, szóval naaagyon bejön
2011. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Férfi vagyok, ezért nekem nem jön be! De ha nem tudnám ki a csaja azt hinném róla, hogy meleg. Persze nem mondom, hogy szarul néz ki, de szerintem mindenki tudna így kinézni testileg, ha annyit szurkálná magát, mint ő:D Ha meg nem lenne king kong, senki sem figyelne fel rá, nekem a feje se egy nagy durranás. A csajának azért adnék egy patront:D:D
2012. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnálom akinek ez jön be. Nekem nem tetszik ez a fiú, se a teste, se a feje, pedig elég jó ízlésem van férfiak terén. De aki ennyit foglalkozik magával, az számomra nem férfi. A kislányoknak tutira bejön, de egy igazi nőnek szerintem nem. Csinálja csak ezt magával, 10 év mulva senkinek nem fog kelleni, puha pöccsel kopaszon, összeesve... hmm egy igazi álompasi:S:S
2012. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!