Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiélés? (Kérdésed túl rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiélés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran olvasom ezt a kifejezést ezen az oldalon. 21 éves fiú vagyok, és valahogy bennem nincs meg ez a "vágy", hogy minél több lánnyal lefeküdjek. Persze, ha látok egy szép csajt, akkor megnézem, de nem az az első gondolatom, hogy "hogy tudnám megfektetni?".

Ez abnormális?


2011. nov. 6. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én sem akarok fűvel-fával lefeküdni. Még vissza is utasítottam néhány lányt anno. Mostanában olyan lányokat keresek, akikkel hosszú távon is el lehetne lenni, a szex úgyis sokkal jobb azokkal, akik iránt érzel is valamit. 20/F
2011. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kendrazoltan ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, valószínűleg te ilyen típus vagy. Ezzel semmi probléma, sőt...csak nehogy az legyen, hogy 10 év múlva akarnál kalandozni, amikor esetleg van kicsi Bambínó meg asszony...de ha most nem kalandokra vágysz, akkor valsz később sem arra fogsz...
2011. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én erre csak azt tudom mondani, hogy nem kiélni kell magunkat, hanem élni! Minden percben.
2011. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Walk With Me ***** válasza:

Bennem sincs meg. Mókásnak tartom, hogy sokan úgy gondolják, össze-vissza kell dugni, inni meg tombolni csak hogy később majd felelősségteljes felnőttek lehessünk. :D


Nekem sincs szükségem arra, hogy kipróbáljak minél több lányt. Kell egyvalaki, akivel szeretjük egymást és boldogok vagyunk, és ennyi.

20/F

2011. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kiélés egy ócska marketingduma, az emberek meg bármit elhisznek. Olyannyira, hogy elég volt elindítani, és onnantól már ők terjesztik tovább, annak ellenére, hogy általában nincs rá bizonyítékuk, hogy ez szükséges.


Na meg muszáj nekik valami követhető sablon, ami szerint élniük kell. A "mindenki úgy éljen, ahogy szeretne, de normális keretek közt" túl nehéz, mert gondolkodni kell hozzá, és nem lehet végletesíteni.

2011. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy kiélés, csak telhetetlenség ami egy nagyon rossz tulajdonság és jobb leszokni róla...
2011. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!