Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a barátomat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a barátomat! Mit tegyek?! 15/L (lent. Bőv. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdem az elején...

Tavaly nyáron elköltöztünk. Az új városban kezdtem el a 8. osztályt.

Elég jól befogadtak... Volt egy fiú akire rögtön felfigyeltem. Ki volt közösítve. Fogszabályzója volt, emiatt néha csúfolták. Hihetetlenül csendes volt, nem is beszélgettünk az elején. Egyetlen egy barátja volt csak. Az a fiú nagyon túlsúlyos volt. Ők ketten voltak az osztály szégyenei, mármint a többiek szerint...

Engem soha sem zavart, ha valaki fogszabályzós. Próbáltam közeledni felé, de eleinte nem sikerült. Aztán nagyon lassan összebarátkoztunk abban az évben. Nehéz folyamat volt, de év végére már meg is nyílt nekem. Próbáltam vele minél többet beszélgetni, s egyre többet beszélt ő is. Megismertem, és teljesen beleszerettem. A többiek furcsállották, hogy barátkozok vele. Én sem vagyok valami szépség, de voltak többen, akik szerettek volna járni velem. Persze mindet visszautasítottam.

De mivel én is szóba álltam ezzel a fiúval, ők is ezt tették. De a fiú szinte csak velem szeretett lenni. Együtt jártunk haza, elmentünk néha körülnézni a városba.

Aztán eljött a nyár. Mivel közel lakunk egymáshoz sokat találkoztunk. Elmentünk fagyizni, sétálni, stb... Megünnepeltük az ő, majd az én 15. születésnapomat.


Aztán most eljött az ősz, és egy gimnáziumba mentünk, mert az mindkettőnkhöz közel van. Együtt mentünk reggelente. Aztán szeptember közepén bevallotta, hogy szeret. Ő még mindig nagyon félénk fiú és hihetetlenül ártatlan. Tudom, hogy nagyon nehéz volt neki bevallani az érzéseit. Elkezdtünk járni. Nem csókolóztunk aznap, csak megöleltem őt. De éreztem, hogy nagyon félt. Olyan félénken ölelt vissza... Ezért nem is csókoltam meg.

Pár nap múlva, amikor suliba mentünk, megfogtam a kezét. Először kicsit elrántotta, de aztán ő is rendesen megfogta. Viszont komolyan remegett! Szépen lassan hozzászokott. Kézen fogva jártunk az utcán. Majd múlt hónapban megcsókoltam. Esetlen volt, de nagyon élveztem.

Nem azért ilyen, mert nem szeret. Csak egyszerűen ennyire félénk. De látom rajta, hogy bármit megtenne értem. Bármit csinálok, mindig aggódik és folyton féltékeny.

Azóta mindig megölel, erősen szorít. A kézfogáshoz is hozzászokott. Többször csókolóztunk már. Érzem rajta, hogy egyre jobban elengedi magát.


Tudom, tudom: Ez csak egy plátói szerelem, majd elmúlik.

De nem. Nagyon különös lány vagyok. Bevallom azt hittem, hogy nekem majd csak akkor lesz barátom, ha főiskolára megyek. De amikor 8.-ban megláttam őt, rögtön tudtam, hogy másféle fiú, mint a többiek.

Nagyon értelmes. Senkivel sem tudtam így beszélgetni, mint vele. Nem az a tipikus tinédzser... Nem voltak barátai, de ennek nem ő az oka, hanem a többiek.

Nem jár bulizni, nem fordul meg a csajok után és nem hallgat modern zenét.

Hihetetlenül szeretem őt. Tudom, hogy mindig lesz beszédtémánk. Ő az az ember, aki mellett leélném az életemet is. És tudom, hogy ő is így érez.


Ez mind szép és jó, de a baj csak most kezdődik...

Előtte is volt ez, de amióta rendszeresen csókolózunk, én már nem bírom! Kívánom őt... Nagyon nehéz visszafognom magam. Most is ha rá gondolok, egyszerűen felizgulok. Egyfolytában az jár az eszemben, hogy ő és én szeretkezünk...

Tudom, hogy fiatalok vagyunk, ezért nem feküdnék le vele.

És azt is tudom, hogy ő biztosan nem szeretné még.

Túl korai lenne.

De nem bírom kiverni a fejemből! Az a baj, hogy tanulás közben is ez jár a fejemben... Nem tudok semmire koncentrálni. Mindenki észrevette, hogy mostanában semmire sem figyelek.



Mit csináljak? Megbolondulok... Nem bírom ki, akarom őt.

Kérlek, segítsetek! Nagyon fontos lenne! :(


Bocsi, hogy hosszú lett és köszi a válaszokat!

15/L


2011. nov. 6. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedbe belefoglaltad a választ:

Tudom, hogy fiatalok vagyunk, ezért nem feküdnék le vele.

És azt is tudom, hogy ő biztosan nem szeretné még.

Túl korai lenne.


Oldd meg "magadnak" és kész.

2011. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem tedd meg. Kizárt, hogy ne akarja én már 12 éves korom óta dugni akartam. Biztos, hogy ő is akarja, csak túl félénk.
2011. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mit nem adnék én egy ilyen 15 éves lányért, aki ennyire oda van értem, hogy annyira kíván, hogy alig tudja vissza fogni magát, miközben félénk, kiközösített és túlsúlyos vagyok!
2011. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vesd fel neki a témát hogy ő hogyan áll hozzá:) aztán utána eldöntitek hogy mi legyen:)
2011. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A csávó a világ legnagyobb mázlistája! és tudod mit mondok? Más lány/nő egész életében nem lesz soha olyan mint te. Nevezzük ezt érettségnek, vagy bárminek. Azzal, hogy egy ilyen fiút kívánsz, már 10 milliószor lekörözted őket. Szóval szerintem megérdemelnétek, hogy egymáséi legyetek úgy tényleg :P De ez az én véleményem.


17/f

2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem plátói szerelem. Én is 14-15 évesen szerettem bele a páromba, aki szintén túlsúlyos (évek alatt alaposan leadott). Itt vagyunk 20 évesen és még mindig töretlenül szeretjük egymást :)

De tény, a szex az még túl korai nektek. Én fél évesen kezdtem el kívánni őt, ő is engem, de nálunk nem lehetett megoldani sehogy a csak-kettesben-egy-éjszaka (anyai szigor nálam nagy volt), meg elsietni sem akartam, csak pettingeltünk. A jó az benne, ajánlom esetleg nektek is, hogy nem vágtok bele a közepébe, de fokozatosan tökéletesen megismeritek egymást, mit szeret a másik ésatöbbi. :)

És ha majd eljön az ideje, ne félj, tökéletes lesz:) Csak türelem :) (mi első igazi alkalmunk 18 évesen esett meg végül).

2011. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

szerintem azért várj míg betöltöd a 16-ot de addig csillapíthatsz ezen.. menjetek át valamelyikptökhöz amikor nincs otthon senki de ne úgy hogy holnap megjünk el hozzánk, hanem sétáljatok és ajánld fel hogy nem ugrunk be hozzánk? és akkor beszélgessetek üljetek le az ágyra akkor aztán csókold meg aztán egyre hevesebben, döntsd le az ágyra úgy smároljatok aztán szaggasd le róla a ruhákat, ha veszi a lapot akkor ő is lehúz rólad ezt-azt,de magadat is levetkőztetheted és mondjuk fehérneműben enyeleghettek egymáson, stb. --> petting. :D

vagy le is fekhetsz vele mert nem azért csinálod hogy menő legyél vagy ilyesmi. mondd el neki hogy ne mondjátok el senkinek és kész. akkor mindegy.

2011. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem is tudom... Akkor lehet, hogy a pettinget kipróbáljuk.

Egyébként nem szeretnék kiábrándítani senkit, de a barátom nem túlsúlyos. Az ő legjobb barátja az. De ha ő is az lenne, természetesen nem zavarna :)


Viszont még mindig nem vagyok abban biztos, hogy ő merné-e ezt csinálni...

2011. nov. 6. 18:15
 9/13 Eufóriaa válasza:
100%

Hosszú leszek, bocsiii :)

Lehet hogy most lefognak engem pontozni ez a válasz miatt, de én nem mondom azt hogy túl korai lenne.

Azt, hogy ki mikor áll készen a szexre,szerintem nem a kor határozza meg. (természetesen nem az olyan szélsőséges esetekre gondolok, amikor 13 éves kiscsajok bizonygatják, hogy készenállnak h széttegyék a lábukat az x évvel idősebb "majd időben kihúzom" pasijuknak!!)

És a stílusodból ítélve te értelmes, érett és felelős lánynak tűnsz.

Visszatérve a kérdésedhez. Nekem is volt szűz barátom, igaz neki nem én voltam az első. Két dolgot tudok tanácsolni.

Ne siesd el,hogy első alkalommal hopp be az ágyba.Szoktatok átjárni egymáshoz?

Egyik alkalommal például szépen vezesd rá, pl csókolóztok, és kicsit "kalandozzon el" a kezed, és figyeld a reakcióját, hogyha ez neki túl gyors lenne, tudj visszavonulót fújni. Ettől talán kicsit bátrabb lesz.

A másik megoldás, hogy beszélgetsz vele, és elmondod neki, hogy mit érzel, és ő hogy áll ehhez a dologhoz. Ja, ez semmiképp sem msn téma, mindenképpen szóban beszélgessetek.

Mivel azt írtad, hogy eléggé félénk, én a helyedben az előbbit próbálnám meg, lehet kínosan érintené egy ilyen "cicám, leszeretnék veled feküdni" beszélgetés. :)

De egy beszélgetésre mindenképpen "szükségetek lesz" amikor már benne vagytok a dolgokban kicsit. Gondolok itt pl a védekezésre.

Az egyik legfontosabb dolog a bizalom, és az, hogy tudjatok egymással nyíltan és őszintén beszélni. Ez nemcsak az első alkalom miatt fontos, hanem a későbbiekben is.

Még annyit hozzátennék, nemtudom, hogy szoktál-e, de önkielégíts! Kicsit talán "lenyugtat" és teis jobban megismered a saját testedet.


Ha esetleg segíthetek még valamiben, írj privátot!


xoxo


19/L

2011. nov. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod, segítettél! :)
2011. nov. 7. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!