Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pici mell. (lent) Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici mell. (lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hát sajnos engem nem áldottak meg nagy mellekkel.. és ez piszkosul zavar.. ráadásul kicsi korom óra piszkálnak vele.. mit tehetnék ez ügyben? Félek, hogy ilyen külsővel nem találok magamnak párt.
2011. nov. 6. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jajj, ne izgasd magad..nem a mellméret számít. Ha gondolod küldj egy képet levélben, hogy mégis mekkora, de nem hszem hogy olyan kicsi lenne. Amúgy hány éves vagy?


18F

2011. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A zavar az mit jelent?Érdekelnek mások mellei?A nagyobb mellek tetszenek neked jobban?

Párt kicsi mellekkel is fogsz találni ez 100%.

2011. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Push-up melltartó??Nyugodtan hordjál:)Amugy sok pasinak tetszenek a kiscicik nyugi :)
2011. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elmondok vmit,csak a lányok fúják ezt fel a fiuknak nem ez számít
2011. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok barátnőmnek vannak kifejezetten nagyon pici mellei, barátjuk mégis van, akik szeretik őket. Meglepően sok srácnak jönnek be a kis mellek. :)
2011. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túlzásba viszed a dolgot és nem is olyan pici :) ha gondolod privizz aztán küldj egy képet amin annyira látszik, hogy megtudja ítélni az ember mekkora :) nem mindenki bukik az óriás didkókra :) 21/F
2011. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nyugi ne parázz ezen,nekem is kicsi melleim vannak,engem is zavar...mégis mindenkinek tetszik (:
2011. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért akkora, mert az megy hozzád. Aranyos lehetsz, nem kell parázni(csak beléd beszélték). És a pici mell az tud valamit, amit a többi nem: nem lóg! Na az a ciki!
2011. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tömd ki budi papirral
2011. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kis mellem van és mivel 21 vagyok ez már nem fog változni. De 16 éves korom óta most "fogyasztom" a második komoly barátom és mind a kettő úgy szeretett ahogy vagyok. a mostani barátom kifejezetten a kis melleket szereti. szóval ne aggódj megtalálod a társad te is az ugyanis nem a mell méreten múlik. )
2011. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!