Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a dolog a hüvelyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a dolog a hüvelyemnél?

Figyelt kérdés
Barátom ujjazott, mikor mondta hogy szúrok ott lent a hüvelybemenet után 1 centivel kb. Régebben én is éreztem már, de nem foglalkoztam vele, most viszont érdekel, hogy mi lehet az. Mikor megnyomja, akkor éget. De amúgy az egész hüvelyem szokott égni sokszor, és ennek sem tudom az okát:( Általában 5-10 perc ujjazás után már folyamatosan, így abba kell hagyni. Segítsen valaki, ha már volt ilyenben része.
2011. nov. 6. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez: [link]
2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koldus ***** válasza:
0%
Az kérlek a puncikobold lesz -.-
2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy orvos meg tudná nézni gond nélkül. Innen mi nem tudjuk kitalálni, mi lehet az.
2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi, normális választ szeretnék kérni, azt nem írtam oda.
2011. nov. 6. 22:03
 5/10 A kérdező kommentje:
1.-nek ment....
2011. nov. 6. 22:04
 6/10 Koldus ***** válasza:
Normális kérdést szeretnénk kérni, bocs azt nem írtam oda...
2011. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy nem írtam normális kérdést, de persze ide rögtön vagánykodni kell a hülye válaszokkal. ezért utálom ezt az oldalt, a sok "értelmes" válaszoló miatt.
2011. nov. 6. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem személy szerint ötletem sincs, h mi szúrhat ott. És dokin kívül más nem is fogja tudni.
2011. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koldus ***** válasza:
Mert szerinted egy nőgyógyászati problémával mi a f@aszt lehet kezdeni?? Nem hinném, hogy az itt írogatók között lenne bárki is, aki nőgyógyász. El kell menni orvoshoz és annyi.
2011. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha éget,akkor fertőzés,vírus,gomba...

Menj el egy nőgyógyászhoz.Ha már ujjaznak akkor élsz nemi életet,és olyankor már fel kell keresni a nőgyógyászt.

2011. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!