Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a rózsaszín köd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

Amikor smároltam egy lánnyal, több 1000ren voltak körülöttem, de kb azt éreztem mintha semmi és senki nem lett volna körülöttem, csak valami rózsaszín köd, ami soha nem akarom hogy elmúljon. Ez szerelem?:D Akkor láttam először :S Ha az, akkor ez semmi különösebb érzéssel nem jár?


Félek milesz ha újra megtörténik valakivel, aki engem is szeret majd.....:S Nem tudok majd leszakadni róla. De közben az is jár a fejemben hogy más lányokkal is dugok :D


2011. nov. 6. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki a franc az az Armin van Buuren? Ő volt a lány? Vagy nem is lány volt?
2011. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mér' smároltál vele ha akkor láttad először?
2011. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fenolftaleines desztillált vízbe magnéziumot beletettél, ezért van rózsaszín köd.
2011. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lány válasza:


Mi az, hogy más lányokkal? Szemét disznó!!!

2011. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 2/4


mert ő smárolt le, olyan hirtelen jött. de bevallom jóvolt, és ő szerinte is jó voltam mert többször is megtörtént. eddig ez az 1 volt amit írtam, de rögtön ezt éreztem ami fentebb van.

2011. nov. 6. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
buz.i-e vagy?
2011. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem, miért? nem jól cselekedtem?
2011. nov. 6. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami itt nekem nagyon gyanús...
2011. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok drogdíler utolsó :D mi olyan gyanús?
2011. nov. 7. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!