Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Nektek mik a legfontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Nektek mik a legfontosabb dolgok egy lányban/lányon?

Figyelt kérdés

Külsőleg is belsőleg is??

Mi tetszik nektek külsőleg,ami fontos

és mi kell,hogy meglegyen benne belsőleg??


2011. nov. 7. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ragaszkodás, nyitottság, intelligencia, r*bancság. Kb. ennyi. Amúgy meg legyen finom illata mindenhol, szép hosszú haja, öltözzön nekem szexisen és szeressen nagyon meg tűrje, ha hosszasan kényeztetem (ez sem jellemző mindenkire). Kb. ennyi.
2011. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én amit először megnézek egy lányon az a szeme majd az arca(hosszú haj előnyben részesítem). A többi: mell, fenék nálam hatodrendű dolog. Belső a fontos nálam. Legyen Kedves, vidám, érdeklődő. 20/F
2011. nov. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akit szeretek, abban minden.
2011. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a csupasz punci, és az oral sex iránti imádat!
2011. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külsőleg:Szép szem,mosoly,hosszú haj, esetleg a hajszín,és ne hordjon tornacipőt....

Belsőleg?legyen vaginája ,szíve ,mája stb :)

Belsőleg:legyen őszinte szeressen szeretni,lássa mindig boldogan világot,szeresse a rendet,szeressen kirándulni,zeneileg se legyen azért elvakult...szeresen finomakat sütni Nekem :) , szeressen szeretgetni,szeresse ha szeretik....

Hogy is van ez?Egy nő legyen néha szakácsnő,takarítónő,dajka,szerető,picit útszéli nő,

Szerintem a lényeg az őszinteség egy nőnél a többi meg úgyis elvállik hogy beleszeret az ember vagy sem...

2011. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külső szempontjából az a fontos, hogy vonzódjak hozzá. Ez nem mérhető alakban, testsúlyban vagy szemszínben. Az ember érzi, és kész. Belsőleg meg a lényeg, hogy jól megértsük egymást, élvezzük egymás társaságát, és bármiről őszintén tudjunk beszélni. Kb. ennyi.
2011. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem :) Köszönöm a válaszokat :D És persze várom a továbbiakat is. :D

Ezek szerint a fiúk többsége szereti a szép hosszú hajakat,

pedig most akkora divat,h a lányok leborotválják a hajukat,

kicsit kezdtem már megijedni,h ez jön be nektek!!!

2011. nov. 8. 01:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A rövid haj csak a nőknek jön be és úgy divat!!! :)

De ha a oldalt való felborotválásra gondolsz ahogy a skinhead lányok szokták az nekem is tetszik mert én is skinhead vagyok!

2011. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!