Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Magyarországon mikorra lesz annyira elfogadott a biszexualitás/homoszexualitás, mint külföldön?

Figyelt kérdés

És itthon miért ilyen nehéz elfogadni??


Homofóbok gyűlölködő válaszaira nem vagyok kíváncsi.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. nov. 7. 13:41
1 2 3
 1/22 Problem? ***** válasza:
90%
Magyarországon amíg szítják a feszültséget felvonulásokkal stb.... addig nem is szabad reménykedni illetve azért elég mélyen vallásosak a magyar emberek tehát nem sok esélyét látom.
2011. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

A felvonulást én is ellenzem. De azon általában nem is "normális" melegek vesznek részt, akik olyan életet élnek, mint bárki más, hanem ezek az undorító, magamutogató, hajtűdobáló........... :S

És csak rontanak az amúgy is sz*r helyzeten, mert csak mégjobban feldühítik maguk ellen a heterokat.

PLUSSZ a heterokban kialakul egy téves kép a melegekről. :/

2011. nov. 7. 13:53
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Remélem soha. Elfogadni egy dolog, de támogatják is, azt pedig egyáltalán nem kéne.
2011. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%

El kell fogadni, de támogatni nem szabad, mint ahogy azt teszi a média már jópár éve.

Eléggé arcpirító a tény, hogy bár az országban nagyon sokan nyomorognak, de a melegfelvonulás évente több mint 80 millióba kerül a magyar államnak, közpénzből, az adófizetők pénzéből...

2011. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért kerül ilyen sokba, mert nincs elfogadva és kordont kell felállítani, stb.........
2011. nov. 7. 14:50
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem. Azért kerül ilyen sokba, mert egyrészt teljes útlezárást igényel például az Andrássy úton, másrészt pedig rengeteg rendőrt foglalkoztat, akik az útlezárásért felelősek, illetve lekapcsolják, elterelik a forgalmat.
2011. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oké... De nem ez volt a felvonulás volt a kérdésem lényege. :D
2011. nov. 7. 14:55
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Válaszoltam a kérdésedre, csak közvetve. A toleranciát a melegfelvonulás provokatív jellege és közpénzből való lebonyolítása ássa alá, valamint a homoszexualitás divattá változtatása.

(Például amikor valaki azért adhat ki könyvet és azért lesz sikeres a regénye, mert homoszexuális, az minimum felháborító.)

2011. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy gagyi, semmit nem érő könyvet kiadnának csak azért, mert az írója meleg.
2011. nov. 7. 15:02
 10/22 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem nehéz azt elfogadni, legalábbis nekem. A közvetlen ismeretségi körömben nincs meleg, de legalábbis nem tudok róla. A baj ott kezdődik, ha egyesek kérkednek vele, büszkék rá. Szerintem ha ez a melegfelvonulósdi megszűnik, és lecsillapodnak a kedélyek, akkor nem lesz gond. Mindenesetre lehet itt lenne az ideje heterofelvonulásnak is lassan, és büszkén hirdetni magunkat! :D
2011. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!