Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a határ a homoszexualitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ a homoszexualitás és a kíváncsiság között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy fasz.
2011. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hehe XD
2011. júl. 28. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
szerintem, ha egyszer kipróbálod egy fiúval, akkor még nincs gond, de ha többször is, akkor az már nem normális. x)
2011. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom valahogy, ment a zöld pacsi :D
2011. júl. 28. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexuális tartósan vonzódik a vele azonos neműekhez (persze nem mindhez, lol...), fizikailag és érzelmileg is. Aki kíváncsi, az lehet, hogy élvezi a csókot, érintéseket, szexet... vagy nem élvezi... mindenesetre ez nem tartós. Egyszeri, kétszeri, aztán előtte és utána ugyanúgy heteroszexuális vonzalmai vannak.
2011. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem aki egy azonos neművel kipróbálja az nem heteroszexuális. Lehet ezt a kíváncsiságra fogni, de egy heteroszexuális ember nem akar szexelni vele azonos neműekkel.
2011. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj hogy a homoszexuálisokat sokszor megbélyegzik, tehát ha én egyszer kíváncsiságból kipróbálom egy férfival akkor ugyanúgy leb*ziznak ha kiderül, mintha ténylegesen meleg lennék...


Amúgy egy 17 éves srác vagyok és még sose volt semmilyen kapcsolatom, szűz is vagyok. Szeretnék egy lányt mindennél jobban, de néha elgondolkodok azon is milyen lehet egy férfival passzív félként szexelni. Számomra érdekes, hogy ebben az esetben teljesen más dolgokat éreznék és élnék át, mintha egy lánnyal csinálnám...


De szerintem ettől még nem vagyok meleg.

2011. júl. 28. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem aki egy azonos neművel kipróbálja az nem heteroszexuális. Lehet ezt a kíváncsiságra fogni, de egy heteroszexuális ember nem akar szexelni vele azonos neműekkel."


Viszont sok homoszexuális embernek volt heteroszexuális kapcsolata vagy jelenleg is az van. Sokan meg is házasodnak, gyerekeik is lesznek. Többféle oka lehet ennek, általában az, hogy szégyelli megélni, a társadalmi nyomás hatására inkább <rendes> életet él.. De ettől még nem hetero.

Szóval nekem ez az "aki kipróbálja, az nem hetero" gondolat kicsit furcsa. Vagy szélsőségesebb példa egy börtönbeli szexuális aktus azonos neműek közt: annak megalázás, agresszió a célja, nem más. És ha meg is teszik, ha kiszabadulnak, hetero életet élnek.

2011. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsd el, hogy a börtön másabb. Ott nincs meg még a prostik esélye sem.

Aki heteroszexuális, főleg férfiak, azok 99,9%-ban nagyon undorodnak még a melegség gondolatától is. Az izgalom vagy a kíváncsiság meg sem fordul a fejükben.

Aki kipróbálja az már minimum biszexuális, mert a heteroszexuális ember kizárólag az ellenkező neműhöz vonzódik.

Nekem semmi bajom a melegekkel, ameddig engem békén hagynak (én nő vagyok, volt már rá példa, hogy nyomult egy biszex csaj) és nem mutogatják magukat mindenhol.

2011. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!