Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a "nőről"?

Figyelt kérdés

[link]


nézzétek már , úgy áll a melle ,mint két gumi labda.:'D örülök ,h kiestél.:))



2011. nov. 7. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy kiesett, de inkább a nyávogása miatt!!! Itt eléggé látszik a heg a melle alatt!!!
2011. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vicuska87 ***** válasza:
Semmi, egy nyávogós kényes kis p*csa!
2011. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló megfogalmazása elég durva, de lényegében véve igaza van - sajnos.
2011. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy tanult, diplomás nőnek miért a külseje a legfontosabb. Vagy mostanság modellek nem létezhetnek szilikon nélkül? Igaz még mindig sokkal szebb mint Szandika a vv4-ből.
2011. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az már rég rossz,ha ránézek egy nőre és megtudom mondani,hogy mennyit ér.Ez a nő ilyen sajnos.
2011. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a véleményem csupán az, hogy látszik rajta mi az erőssége, hogy mihez ért, mi az ami a megélhetését biztosítja. és itt nem arra gondolok, hogy prosti.

külsőre pedig nagyon nem az esetem.

2011. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem látok rajta semmi szépnek mondhatót. Átlagos (legfeljebb).
2011. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Természetellenes formájú cici és kicsit túl egyenes alak, de attól még nagyon szép és vonzó nő!
2011. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, csak sejtem, hogy a VV-ből vagy más hasonló produkcióból való a bevezető alapján, de ha a mellét nem nézem, nagyon szép, és szuper alakú nő.

Feszes, sportos, lapos has, mi kell más? Kár, hogy ő úgy gondolta, hogy nagy mell is szükséges, bár kétségtelen, ha nagyon pici egy nőnek érdemes megcsináltatni, ha ez kisebbségi érzést okoz nála, na, de nem ekkorára, és nem ilyen rondát.

Bár ez lehet nem is az ő hibája, lehet, hogy nem is az orvosé, ez egyszerűen csak így sikerült.

2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
A bőre is száraznak tűnik.
2011. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!