Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről erről a nőről?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok. Elkezdtem randizni egy szintén 30 éves nővel. Körülbelül három hónap randizás után már szerettem volna lefeküdni vele, de ő azt mondta, hogy szeretne még jobban megismerni. Mivel szeretem ebbe belenyugodtam és türelmesen várok. Egy idő után újra próbálkoztam a szexel, de újra ezt a választ kaptam. Úja türelmes várakozás és udvarlás következik. A legújabb probálkozás után a válasz már más volt. "Tulajdonképp az én szüleim négy évig jártak és nem volt szex a házasság előtt. Én is ezt szeretném." Ez kicsit elvette a kedvemet. Nem lett volna tisztességesebb ha elsőre megmondja és nem hagy abban a hitben, hogy a közeljövőben lesz szex? Nagyon önző vagyok ha 30 éves férfi létemre több mint fél év járás után már szexelni akarok? Most mit kezdjek ezzel a nővel?
2009. okt. 27. 20:37
1 2
 1/15 kolosszus22 ***** válasza:
74%
Hajtsd el a francba, tudom ez így erősen hangzik, de ez vicc. 30 éves nő, majd éveket kell rá várni, hogy az ágyába engedjen. Mellesleg szerintem, ha ilyen mentalitású a nő, akkor még ha sikerülne is meggyőzni akkor is egy tragédia lenne vele a szex. Lehet, hogy még 30 évesen is szűz!
2009. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Uram Isten! Egy 30 éves nő nem akar szexelni??!

Na ezen most kicsit kiakadtam...:$

Szerintem baromira nem vagy önző, kicsit fura a nő, meg a helyzet...

Véleményem szerinte, itt nem lesz szex az ő részéről kb. évekig.

Nemis értem

2009. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet,hogy f@sza van?
2009. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem úgy az első próbálkozásod táján elmondhatta volna.
2009. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem vagy önző, sőt szerintem nagyon is tisztességes voltál a nővel és szerintem is meg kellett volna mondania h mik a szándékai. a nő volt már házas? ha nem akkor nem értem h miért nem akar szexelni..
2009. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Én megmondanám, hogy sajnálom, de eltérő a világnézetünk, ég vele. De ezt kb. két-három hét után tettem volna meg.
2009. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem vagy önző,teljesen normális h szexet akarsz,átlag pasi ennyit se várt volna...

még ha meg is kéred a kezét gyorsan,elveszed,akkoris max gyerekgfyártás céljábol lesz sztem szex,szigoruan paplan alatt sötétben,és persze ilyenről hogy orál/anál,max az álmaidban...

sürgősen nézz más után

2009. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, nemvagy önző. te vagy az egészségesen és a normálisan működő ember, ő meg egy....nemistudom....dehogy nem normális, az biztos. ha ki is várnád ezt az időt, utána is tuti h nemlenne jó vele a szex, mert kb félévente eccer lenne csak kedve hozzá, vagy fatuskót játszana az ágyban. hagyd őt a retekbe, találsz jobbatis.

24L

2009. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na az utolsó vicces volt xD de egyet értek vele.
2009. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mármint a 20:50-es.
2009. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!