Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban leszólítottak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban leszólítottak a lányok, de el kellett mennem és nem értem rá beszélgetni, de megbeszéltük hogy ha ismét látjuk egymást beszélünk, hogyan tovább? 18F

Figyelt kérdés
A suliban mennem kellett sajnos halaszthatatlan, 5 óráig tartó szüntelen dologra, de előtte még a folyosón 3 lány leszólított engem és beszélgetést kezdeményeztek, kedvesek voltak és roppant érdeklődőek, jelezték hogy tetszem nekik (hanglejtés, jellem, nézés, kérdések stb), én megkérdeztem az osztályukat és mondtam, amint latjuk egymást azonnal szóljanak vagy majd én fogok! Ezek után még egy pillanatra találkoztunk és akkor is integetett az egyik meg tök vidám volt stb Minden esélyem megvan arra hogy ismét legyen csajom a kérdés csak az most hogyan tovább, ti mit javasoltok?
2011. nov. 7. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem miért nem történt soha ilyen? o.O
2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá... ellenben úgy hiszem, hogy most nálad a labda; neked kell kezdeményezni ( egy ésszerű határon belül azért, természetesen.. ;) ).
2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!